امروز یکشنبه 10 مهر 1401 ساعت 04:06:44

دوربین خبر

کد مطلب : 31428 -تاریخ انتشار : یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 -ساعت : 19:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تولید لوازم و تجهیزات در مقابله با کرونا یک افتخار ملی است

رهبر معظم انقلاب:

تولید لوازم و تجهیزات در مقابله با کرونا یک افتخار ملی است

به گزارش دوربین خبر،

ظرهبر معظم انقلاب اسلامی (در ارتباط تصویری ستاد ملی مبارزه با کرونا): عملکرد ملت و مسئولان در این زمینه در ابعاد مختلف اجتماعی، درمانی، بهداشتی، علمی، مدیریتی و خدماتی حرکتی جهادی، عظیم و افتخارآمیز است
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (با تأکید بر ثبت، بازخوانی و روایت هنرمندانه این تلاش و فداکاری ملی): مردم عزیز ایران با رفتار متین و صبورانه خود انصافاً خوش درخشیدند و فرهنگ اسلامی ـ ایرانی را جلوه‌گر ساختند.


رهبر انقلاب: از زحمات شبانه‌روزی مسئولان و دست‌اندرکاران مبارزه با کرونا تشکر می‌کنم و خدای متعال را به علت توفیق بزرگی که در این زمینه نصیب ملت و مسئولان کشور کرده است شاکر و سپاسگزارم.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (با تسلیت به همه مصیبت‌دیدگان): برای درگذشتگان، رحمت الهی و برای مبتلایان به بیماری کرونا و همه بیماران شفا مسئلت می‌کنم و برای شهیدان این حرکت جهادی، علوّ درجات را از پروردگار کریم خواستارم
رهبر انقلاب: در ماه‌های اخیر در زمینة درمان و انواع خدمات پزشکی، پیشگیری، غربالگری، بهداشت محیط و مراکز عمومی، کاری حقیقتاً بزرگ و در خور قدردانی انجام شده است.

تولید لوازم و تجهیزات در دستگاه‌های مختلف از جمله شرکت‌های دانش‌بنیان و نیز تلاش مردم در زمینه تهیه و تولید لوازم مورد نیاز بهداشتی یک عرصه پرافتخار دیگر است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: ارائه خدمات رفاهی و حضور ملت، بسیج، نیروهای مسلح و همه دستگاه‌ها در این زمینه از لحاظ گستردگی و تنوع خدمات مردمی، حرکتی مؤمنانه و حیرت‌انگیز است
این حرکت عظیم و حضور مردم در صحنه جز به ارادة الهی و دست قدرت پروردگار امکان‌پذیر نبود.

رهبر انقلاب: مکرر از پرستاران، پزشکان و کادر درمانی ـ بهداشتی تشکر کرده‌ایم که جا هم دارد اما در کنار این‌ها، باید از نیروهای داوطلب، جوانان بسیجی و طلبه نیز قدردانی کرد.

این نیروها در عرصه‌های سخت و خطرآفرین از جمله غسل و کفن و دفن ورود کردند و این کار دشوار را بر عهده گرفتند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: تلاش‌های علمی و تحقیقاتی مراکز دانشگاهی و برخی شرکت‌های دانش‌بنیان برای شناخت رفتار این ویروس متقلب و پیدا کردن واکسن و داروی مقابله با کرونا بعد دیگری از افتخار ایرانیان است.

رهبر انقلاب: امیدواریم جوانان دانشمند میهن بتوانند هرچه زودتر در این زمینه نیز افتخار بیافرینند و استعداد ایرانی را بار دیگر به دنیا نشان دهند.

برنامه‌ریزی و مدیریت ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزارت بهداشت نیز حقیقتاً خیلی خوب است؛ این افتخارات ملی باید ثبت شود.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: رزمایش کمک مؤمنانه عرصه‌ای برای بروز جلوه‌هایی از فرهنگ اسلامی و انقلابی است.

این کار در بسیاری از موارد رایحه خوش خدمات و پشتیبانی دوران دفاع مقدس را دوباره در کشور جاری کرد.

رهبر انقلاب (با بیان مطالبه‌ای جدی): آرزو می‌کنیم هنرمندان بتوانند همچون شهید آوینی با گفتار و نوشتار و کارهای هنری و نمایشی، جزئیات این جهاد عظیم مردمی را به شیرینی روایت و آن را در تاریخ ماندگار کنند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: وقوع حوادثی مثل کرونا معمولاً نگرانی‌هایی درباره مصارف زندگی به وجود می‌آورد و ممکن است همچنان که در برخی کشورها در حمله به فروشگاه‌ها دیدیم باعث رفتارهایی خاص شود.

رهبر انقلاب (با تجلیل از رفتار متین و صبورانه ملت در برخورد با قضیه کرونا): این گونه رفتارها در ایران عزیز مطلقاً دیده نشد و مردم با متانت و بردباری در این زمینه نیز انصافاً خوش درخشیدند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: ماه‌های اخیر از زاویه‌ای دوران خانه‌نشینی عمومی است و در این دوران نقش و جایگاه خانواده در فرهنگ اسلامی - ایرانی آشکارتر شد
در این زمینه باید زحمات زن خانواده را مورد توجه و عنایت ویژه قرار داد که با صبر و حلم در اداره خوب خانه و خانواده نقش‌آفرینی کرده است.

رهبر انقلاب: در کشورهایی که خانواده پایه و معنای درستی ندارد دوران خانه‌نشینی عمومی به این شکل قابل تحمل و درک نیست.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : تولید لوازم و تجهیزات در مقابله با کرونا یک افتخار ملی است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir