امروز شنبه 10 آبان 1399 ساعت 11:00:57

دوربین خبر

کد مطلب : 31430 -تاریخ انتشار : یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 -ساعت : 21:21

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تسریع در پرداخت بیمه های درمانی امید بیماران را افزایش می دهد/تلاش مسئولان درمانی در دستگیری از بیماران

نماینده ولی فقیه در مازندران :

تسریع در پرداخت بیمه های درمانی امید بیماران را افزایش می دهد/تلاش مسئولان درمانی در دستگیری از بیماران

به گزارش دوربین خبر، آیت الله محمد باقر محمدی لائینی امروزدر نشست با مدیر کل بیمه سلامت در استان مازندران، تأمین سلامت مردم در جامعه را  مهم عنوان کرد و افزود: ما نیاز به جامعه سالم و سلامت داریم.

وی با ابراز نگرانی از پیرشدن جامعه ایرانی و افزایش بیماری ها خاطرنشان کرد: در حال حاضر جمعیت از ما جوان به میانسال و پیری در حال حرکت است و این یعنی افزایش بیماری و افزایش هزینه درمان را خواهیم داشت.

محمدی لائینی یادآور شد: یکی از مهمترین مسائل در مورد درمان، مسئله بیمه است، البته برخی از افراد بعلت نداشتن پول و هزینه درمان به‌ موقع درمان را شروع نمی‌کنند و بیماری در وجودشان پیشرفت می‌کند که متأسفانه در آخر همه چیز از کار می‌گذرد.

نماینده مقام رهبری در مازندران اذعان داشت: باید کاری بکنیم که مردم بخاطر نداشتن پول؛از تداوم درمان بیماری ناامید نشوند.

وی خطاب به مسؤولان عنوان کرد: بهتر است خودتان نظر سنجی داشته باشید تا میزان رضایت مردم را متوجه شوید، همه انسان‌ها دارای وجدان و اعتقادات مخصوص به خود هستند، ما باید بر اساس وجدان کارمان را به بهترین شکل انجام دهیم و کاری کنیم تا سنگینی بار از دوش خانواده‌ها کمتر شود.

محمدی لائینی با اشاره به عملکرد بیمه‌ها، افزود: اغلب بیمه‌ها در موقع دریافت هزینه خیلی خوب و سریع عمل می‌کنند اما در موقع پرداخت هزینه‌ها بسیار سخت کار می‌کنند، البته باید جلوی برخی از سوواستفاده ها گرفته شود و با سوء استفاده‌ها به شدت برخورد شود.

نماینده ولی فقیه در مازندران در پایان اضافه کرد: کار باید ساده باشد در عین حال باید با سواستفاده کنندگان به شدت برخورد شود، کار در بعد امنیت و کار در بعد درمان بسیار ضرورت دارد، مسؤولان می‌توانند با راحت کردن کار مردم هم در دنیا و هم در اخرت سعادتمند باشند.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : تسریع در پرداخت بیمه های درمانی امید بیماران را افزایش می دهد/تلاش مسئولان درمانی در دستگیری از بیماران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir