امروز شنبه 29 شهریور 1399 ساعت 20:59:46

دوربین خبر

کد مطلب : 31436 -تاریخ انتشار : سه شنبه 23 اردیبهشت 1399 -ساعت : 18:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کشف 63 کیلوگرم مواد مخدر در مازندران

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران خبر داد:

کشف 63 کیلوگرم مواد مخدر در مازندران

به گزارش دوربین خبر،
در هفته سوم اردیبهشت 99 با حضور به موقع نیروهای پلیس مبارزه با مواد مخدر و مشارکت فعال دستگاههای اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی استان63کیلوگرم انواع مواد مخدر در مازندران کشف و ضبط گردید.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران با اعلام این خبر افزود:60 کیلوگرم از مجموع کشفیات مواد مخدر در استان تریاک بوده است.
احمد مظفری تاکید کرد : با اجرای58طرح و عملیات در این رابطه 305مرد و9زن دستگیر و 2باند قاچاق مواد مخدر شناسایی و متلاشی شد.
وی همچنین از دستگیری 176 خرده فروش مواد مخدر در طی هفته گذشته خبر داد و گفت : عزم جدی پلیس مبارزه با مواد مخدر و دستگاههای اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی برخورد قاطع و فراگیر با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر است و در این راستا با استفاده از تمامی ظرفیت ها حضوری جهادی خواهند داشت .
مظفری از تلاش شبانه روزی پلیس مبارزه با مواد مخدر و سایر دستگاههای کاشف برای مقابله جدی با قاچاقچیان مواد مخدر تقدیر و تشکر نمود و ابراز امیدواری نمود با حضور سردار میرزایی که جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر کشور بوده اند به عنوان فرمانده جدید انتظامی مازندران شاهد گسترش فعالیتهای مقابله با عرضه مواد مخدر در مازندران خواهیم بود .لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : کشف 63 کیلوگرم مواد مخدر در مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir