امروز سه شنبه 21 مرداد 1399 ساعت 23:43:19

دوربین خبر

کد مطلب : 31444 -تاریخ انتشار : جمعه 26 اردیبهشت 1399 -ساعت : 13:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نگرانی ها در خصوص آغاز لیگ برتر فوتبال/پزشک نساجی توضیح می دهد...

نگرانی ها در خصوص آغاز لیگ برتر فوتبال/پزشک نساجی توضیح می دهد...

 پزشک نساجی مازندران گفت:به عنوان یک پزشک و کسی که سال ها سابقه طبابت و کار کنار تیم های ورزشی دارم تأکید می کنم اسم این لیگ در صورت برگزاری، مسابقه و لیگ نیست و یک جنگ بیولوژیک هفتگی است؛ جنگی که اعضای تیم ها ناخواسته وارد آن شده و با حضور در فرودگاه، اتوبوس، هواپیما، هتل و تماس های اجتناب ناپذیر، این ویروس مهلک را انتقال داده یا از ناقل گرفته و نزد خانواده خود باز می گردند.

سفر و تردد تیم ها از مناطق سفید به قرمز یا بالعکس هم یک ریسک بزرگ و کمک به وصل شدن زنجیره کُرونا درشهرهای مختلف به یکدیگر است.

از دولتمردان و همه مسئولان کشوری تقاضای عاجزانه دارم که اجازه ندهند به خاطر فوتبال با جان صدها بلکه هزاران نفر بازی شود.

از آقای دکتر روحانی رئیس جمهور محترم می خواهم جلوی یک فاجعه انسانی را بگیرند. این همه هزینه سنگین جانی و مالی به چه قیمت؟

برگزاری مسابقات فوتبال حتی بدون تماشاگربه این سادگی ها نیست و تدوین و اجرای پروتکل های بهداشتی برای تیم ها و مسابقات غیرممکن است.

امیدوارم به لحاظ پزشکی بار دیگر تأکید می کنم به لحاظ پزشکی و برای حفظ جان و سلامتی جامعه تصمیم منطقی و درستی اتخاذ شده و لیگ فوتبال فصل جاری لغو شود.
نگرانی ها در خصوص آغاز لیگ برتر فوتبال/پزشک نساجی توضیح می دهد...لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : نگرانی ها در خصوص آغاز لیگ برتر فوتبال/پزشک نساجی توضیح می دهد...

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir