امروز شنبه 25 مرداد 1399 ساعت 14:37:49

دوربین خبر

کد مطلب : 31448 -تاریخ انتشار : شنبه 27 اردیبهشت 1399 -ساعت : 11:21

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تهیه طرح راهبردی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در جلوگیری از بروز اعتیاد

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندرا. خواستار شد:

تهیه طرح راهبردی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در جلوگیری از بروز اعتیاد

به گزارش دوربین خبر،مظفری دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران
روابط عمومی ها با آگاهی بخشی به کاهش آسیب های اجتماعی کمک کنند
احمد مظفری دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران به مناسبت 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی از تلاش ارزشمند مسئولان و کارشناسان روابط عمومی برای افزایش آگاهی و دانایی مردم در حوزه های مختلف تقدیر و تشکر نمود و گفت : روابط عمومی ها با آگاهی بخشی به کاهش آسیب های اجتماعی کمک کنند .
به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مازندران،وی تاکید کرد : ظرفیت روابط عمومی برای پیشگیری از جرم و کاهش آسیب های اجتماعی بی بدیل است و ضرورت دارد برای مقابله جدی با بلای خانمان سوز مواد مخدر همه روابط عمومی ها برای حوزه کاری و فعالیت دستگاه خود برنامه راهبردی پیشگیری تهیه و اجرا کنند .
وی با اشاره به انجام تحقیق از 7700 معتاد در سال 86 اظهار داشت بر اساس یافته های این پژوهش 70 درصد معتادان شاغل بوده اند و بر همین اساس ضرورت دارد در محیط های اداری و کاری توجه جدی به تبیین مضرات و خطرات مواد مخدر شود .
مظفری تصریح نمود : همه اقشار و گروههای تاثیر گذار جامعه باید به وظیفه و رسالت خود در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی عمل کنند و روابط عمومی ها با توجه به نقش و جایگاهی که در سازمان دارند می توانند در این زمینه پیشگام باشند .
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران از تلاش همه مدیران و کارشناسان روابط عمومی در تنویر افکار عمومی تقدیر و تشکر نمود و اظهار داشت : ترویج الگوها ، سبک زندگی و حقوق شهروندی و تبیین معضلات اجتماعی می تواند ضمن آموزش همگانی ضامن سلامت و امنیت جامعه باشد .
وی در پایان ابراز امیدواری نمود تا روابط عمومی ها در انعکاس اخبار و رویدادهای سازمان به مقوله برنامه های فرهنگی ، اجتماعی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی نیز توجه جدی نمایند.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : تهیه طرح راهبردی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در جلوگیری از بروز اعتیاد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir