امروز سه شنبه 21 مرداد 1399 ساعت 23:57:30

دوربین خبر

کد مطلب : 31453 -تاریخ انتشار : یکشنبه 28 اردیبهشت 1399 -ساعت : 11:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تعامل یا تقابل

تعامل یا تقابل

منتخبين مردم بابل در مجلس يازدهم برخلاف نمايندگان فعلي ، تعامل را جايگزين تقابل خواهند نمود!!؟

به گزارش دوربین خبر،انتظار مردم از دو منتخب شهرستان بابل اینست  همانگونه که بعد از کسب آرا مردم  تعامل را جایگزین تقابل نمودند یکدل و هماهنگ وضعیت این کشتارگاه را به دقت مورد بررسی قرار دهند اگر درحق مردم شهرستان جفا شده است زمینه را برای بازگشت کشتارگاه به صاحبان واقعی اش مهیا سازنند.

به گزارش خبرنگاراریادفترمازندران درشهرستان بابل به نقل از سید رمضان هاشمی پور خبرنگارپیشکسوت وباسابقه رسانه درشهرستان بابل: با توجه به جلسات متعددی  که سردار سعادتی و دکتر کریمی  دو منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم بصورت مشترک با مسئولین داشتند همه امیدوارشدیم که برای اولین بار دو منتخب مان   بجای تقابل ، تعامل را انتخاب کرده اند.   امیدواریم این تعامل درطول چهار سال نمایندگی تداوم داشته باشد تا زمینه برای توسعه بیشتر شهرستان بزرگ بابل مهیا گردد. واقعیت اینست از زمانی که شهرستان بابل دارای دو نماینده شد سابقه نداشته است  دو نماینده  مردم یکدل و هماهنگ برای رفع مشکلات مردم و توسعه شهرستان اقدام نمایند ، همیشه  نمایندگان بابل بجای تعامل ، تقابل مقابل هم را برگزیده و حتی برای انتخاب یک مسئول اداره با هم درگیری لفظی هم داشته اند همین عوامل باعث شد مشکلات مردم و شهرستان بابل مضاعف تر گردد . مردم خوب شهرستان بابل به یاد دارند که در 4 سال گذشته دو نماینده فعلی بابل همیشه در تقابل بودند همین امر باعث گردید بسیاری از شانس های شهرستان بابل برای رفع مشکلات مردم این شهرستان ازدست برود . درگیری دو نماینده برای انتخاب یک مسئول گرفته  تا دخالت در جلوگیری از امکانات ارائه شده به بعضی از ادارات از جمله مواردی است که متاسفانه در طول چهار سال  فعالیت دو نماینده فعلی صورت گرفته است .

شهرستان بابل بیشترین بیکاران را دارد/ رکود درکارخانه های نیم بند شهرستان بابل:
همه می دانیم شهرستان بابل بیشترین بیکاران را دارد و رکود در کارخانه های نیم بند شهرستان بابل باعث  شد بیکاری این  شهرستان مضاعف گردد. متاسفانه دو نماینده فعلی بابل بجای تعامل با هم و اقدام مشترک جهت رونق بخشیدن به کارخانه های نیم بند، با تقابل شدید زمینه را برای رکود بیشتر این کارخانه ها فراهم نمودند.  بعنوان نمونه همه می دانیم کشتارگاه صنعتی شهرستان بابل واقع در بندپی هدیه مقام معظم  رهبری به مردم این شهرستان بود این کشتارگاه قرار بود به تعاونی قصابان شهرستان بابل  واگذار شود مع الاسف بخاطر تقابل دو نماینده و لابی نماینده ای که  تیغش برا بود به یک فرد غیر بومی واگذار شده است و در حال حاضر هم اکثر قصابان شهرستان از نحوه سیرویس دهی این کشتارگاه گله مند بوده و بناچار برای خرید محصولات کشتاری خود به شهرهای همجوار از جمله ساری مراجعه می نمایند.  انتظار مردم از دو منتخب شهرستان بابل اینست  همانگونه که بعد از کسب آرا مردم  تعامل را جایگزین تقابل نمودند یکدل و هماهنگ وضعیت این کشتارگاه را به دقت مورد بررسی قرار دهند اگر درحق مردم شهرستان جفا شده است زمینه را برای بازگشت کشتارگاه به صاحبان واقعی اش مهیا سازنند.
مردم بابل از دو منتخب شان انتظار دارند تابه مشکلات شهرستان بابل پیگیری عاجل نمایند:
مردم بابل از دو منتخب شان انتظار دارند به مشکلات شهرستان بابل ازجمله بیکاری جوانان -  بررسی دقیق وضعیت کارخانه های نیم بند و رفع مشکلات این کارخانه ها جهت ایجاد فرصت های شغلی جدید  و وضعیت نابسامان جاده های شهرستان  رامورد ارزیابی دقیق قرار داده وبا  اخذ اعتبارات ملی برای رفع مشکلات شهرستان و اتمام  پروژه های ملی در دست اجرا از جمله تصفیه خانه آب شرب شهرهای گروه الف اقدام عاجل نمایند. به زعم نگارنده ، دو منتخب مردم شهرستان بابل اگر می خواهند دراین راه پر فراز و نشیب سر بلند بیرون بیایند و سرنوشت شان مثل دو نماینده فعلی نگردد باید در انتخاب مسئولین دفترشان دقت لازم را داشته باشند چون نمایندگان بیشتر وقت شان در مجلس می گذرد و این مسئولین دفاتر هستند که زمینه را برای ارتباط بیشتر مردم با نماینده فراهم می نمایند و از همه مهمتر ارتباط  صمیمی مسئولین دفاتر دو نماینده می تواند زمینه را برای تعامل بیشتر دو نماینده فراهم نماید. اگر مسئولین دفاتر در تضاد هم باشند یقین داریم هرچه دو نماینده با هم تعامل داشته باشند یا به قول قدیمی ها برشته باشند تضاد در دفاترهمه را پنبه نموده و نمی گذارد دو نماینده با تعامل برای توسعه شهرستان فعالیت  نمایند به زعم ما،  مسئولین دفاتر نقش اصلی در ایجاد و تداوم تعامل بین نمایندگان دارند. امیدواریم دو منتخب مردم سردار سعادتی و دکتر کریمی این مهم را مد نظر قرار دهند و با انتخاب مسئولین دفاترقوی  و کارآمد و اهل تعامل و همدلی ، بارقه امیدی که  نزد مردم ایجاد شده را بیشتر نمایند


منبع : آریا


لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : تعامل یا تقابل

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir