امروز جمعه 09 آبان 1399 ساعت 04:58:03

دوربین خبر

کد مطلب : 31460 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 31 اردیبهشت 1399 -ساعت : 10:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ساخت مرکز معلولین بابل با اعتبار 10 میلیارد ریال/شفافیت مالی راهکار جذب کمک مردمی

ساخت مرکز معلولین بابل با اعتبار 10 میلیارد ریال/شفافیت مالی راهکار جذب کمک مردمی

به گزارش دوربین خبر،

مدیرعامل مرکز معلولین نوشیروانی بابل گفت: بازسازی و بهسازی مرکزمعلولین نوشیروانی بابل با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان توسط خیرنیک اندیش مرکز سعید  در حال اجراست.

 مرتضی بزرگی در نشست خبری با اعضا انجمن خبرنگاران شهرستان بابل اظهار داشت: خدمت به معلولان این مرکز که متعلق به همه استان است لطفی بود که خداوند به ما عنایت کرد.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم نوشیروانی که از افتخارات کشور است، افزود: آنچه مرکز نوشیروانی را از دیگر مراکز متمایز کرده به سبب جنسیت یعنی نگهداری خانم‌ها و آقایان و همچنین ناتوانی جسمی و ذهنی معلولین است.

مدیرعامل مرکز معلولین نوشیروانی بابل با اشاره به اینکه در این مرکز 100 پرسنل به 120 معلول خدمات ارائه می‌دهند، تصریح کرد: همچنین 400 معلول در منازل نیز از خدمات توانبخشی، رفاهی و اجتماعی این مرکز برخوردار هستند.

بزرگی با بیان اینکه هزینه هر معلول ماهانه دو میلیون و 700 هزار تومان است، خاطرنشان کرد: تنها یک سوم هزینه‌های این مرکز از سوی دولت و بقیه به کمک خیران پرداخت می‌شود.

این مسئوول یادآور شد: نیازمند حضور گرم همه آحاد مردم چه برای کمک مالی و چه حمایت معنوی هستیم زیرا انسان در دوحالت اوج غرور و زمان ناامیدی با مراجعه به این مرکز چگونه زیستن و چگونه بودن را می‌آموزد.
وی شفافیت مالی را بهترین رهاورد برای جذب کمک مردم به این مرکز برشمرد و ادامه داد: این حق مردم است که بدانند هدایای آنها چگونه هزینه می‌شود لذا در این راستا بیلان هزینه‌ها و درآمد سالانه مرکز در سطح شهر اطلاع رسانی می‌شود.

مدیرعامل مرکز معلولین نوشیروانی بابل از بازسازی و بهسازی این مرکز با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان توسط خیرنیک اندیش سیامکی خبر داد و افزود: این خیر به مناسبت ماه مبارک رمضان دو هزار بسته معیشتی نیز هر بسته به مبلغ 10 میلیون ریال به نام مرکز معلولین نوشیروانی به نیازمندان اهدا کرد.

وی تصریح کرد: این خیر اهل نیشابور و ساکن تهران بوده که قرار است با کمک‌های میلیاردی خود بزودی دارلایتام را در بابل راه اندازی کند.

بزرگی از اسقرار 19 چادر جمع‌آوری کمک‌های مردمی به مناسبت عید فطر خبر داد و گفت: شهروندان می‌توانند ذکات فطریه و هدایای نقدی و غیرنقدی خود را به مرکز هدیه دهند تا در کارهای عام المنفعه هزینه شود.

شماره کارت 5894637000004405 بانک رفاه مرکز خیریه معلولین نوشیروانی بابل آماده پذیرش کمک‌های شهروندان است.


ساخت مرکز معلولین بابل با اعتبار 10 میلیارد ریال/شفافیت مالی راهکار جذب کمک مردمیلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : ساخت مرکز معلولین بابل با اعتبار 10 میلیارد ریال/شفافیت مالی راهکار جذب کمک مردمی

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir