امروز جمعه 09 آبان 1399 ساعت 05:45:47

دوربین خبر

کد مطلب : 31466 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 01 خرداد 1399 -ساعت : 11:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نمایندگان مردم در مجلس مطالبات مردم را طرح کنند

نماینده مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

نمایندگان مردم در مجلس مطالبات مردم را طرح کنند

به گزارش دوربین خبر،

آیت‌الله سیدرحیم توکل در نشست خبری با خبرنگاران و فعالین رسانه‌ای شهرستان بابل گفت:اهمیت کار رسانه‌ها بر احدی پوشیده نیست؛ اگر دیگران بر کار شما تامل کنند، عظمت کار شما را درک می‌کنند
وی با بیان اینکه اگر رسانه‌ها به میدان بیایند، می‌توانند افکار عمومی را بدست می‌گیرند
افزود:در زمان فعلی، چند کار باید در راس کار قرار گیرد؛ اینکه دشمن و دوست را با ملاک درست بشناسیم؛ در حال حاضر دشمن، با لباس دشمن جلو نمی‌آیند؛ بلکه الان دشمن با لباس دوست جلو می‌آیند.
او تصریح کرد:باید بشناسیم چه کسانی یار و یاور دشمنان ما هستند؛ چه بسا ما دشمن را بشناسیم، اما نوکرهای دشمن را نشناسیم، از این راه ضربه می‌خوریم.
توکل همچنین با تاکید بر اینکه باید اهداف دشمن را نیز بشناسیم؛خاطرنشان کرد: باید راه‌هایی که دشمن قرار است به هدف خود برسد نیز بشناسیم.

توکل در ادامه یادآور شد:نماینده‌های بابل وکیل مردم بابل هستند و باید حرف مردم بابل را در مجلس بزنند؛ و باید برای مردم بابل کار کنند.
وی همچنین بیان کرد:به دو نماینده قبلی پیشنهاد دادیم که نشست‌های مشترک بذاریم برای حل مشکلات؛ در ابتدا قبول کردند اما در عمل انجام نشد.
او همچنین یاد آور شد:وزرا از برآیند تفکرات مجلس در می‌آید؛ باید کسانی را به مجلس بفرستیم که درد مردم را بفهمند؛ اگر مجلس درست عمل کند، وزرای درستی انتخاب می‌شوند.
به گفته عضو خبرگان رهبری؛اینکه احکام سنگین شورای‌شهر بابل به برائت کشیده شود برای بنده قابل هضم نیست؛ با اینکه مستندات آن نیز موجود است، به این موضوع معترض هستم؛ حکمی که الان صادر شد، در شان نبود.

آیت الله توکل خاطرنشان کرد:باید بنده، امام‌جمعه و ۲نماینده جلساتی مستمر داشته باشیم تا بتوانیم مشکلات را حل کنیم؛ می‌توان در این نشست حضور رییس دادگستری، دادستان، فرماندار، شهردار، فرماندهان انتظامی و سپاه را برای بررسی مشکلات شهرستانی داشته باشیم.
این مسئول یادآور شد:مجلس خبرگان در اجرا دخالت نمی‌کند؛ و پیگیری مسائل تا ایجاد گفتمان وظیفه همه ما در مجلس خبرگان است.
وی همچنین گفت:در دو کمیسیون «حراست و پاسداری» و «سیاسی و فرهنگی» به عنوان رییس کمیسیون فعالیت دارم و در این رابطه پیگیر موضوعات هستم.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : نمایندگان مردم در مجلس مطالبات مردم را طرح کنند

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir