امروز سه شنبه 21 مرداد 1399 ساعت 23:58:54

دوربین خبر

کد مطلب : 31476 -تاریخ انتشار : جمعه 02 خرداد 1399 -ساعت : 19:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بیانات امروز رهبری مطالبه جدی جهان اسلام در خصوص مسئله قدس است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا:

بیانات امروز رهبری مطالبه جدی جهان اسلام در خصوص مسئله قدس است

به گزارش دوربین خبر،

حجت الاسلام و المسلمین غلامحسن تسخیری ظهر امروز در گفتگویی ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس که همزمان شده با فتح خرمشهر،با اشاره به بیانات مهم امروز رهبر معظم انقلاب درباره قدس گفت:بیانات روشنگرایانه امروز رهبر معظم انقلاب به مناسبت روز قدس، مطالبات جدی ای از جامعه ، ملت ها و دولت های اسلامی بود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا با بیان مطالبه جدی رهبر معظم انقلاب از ملت های اسلامی در این شرایط حساس، افزود: موضوع قدس اولین مطالبه جهان اسلام است که نباید هرگز از میان ملتهای اسلامی به فراموشی سپرده شود.

حجت الاسلام تسخیری در همین رابطه توضیح داد: اگرچه دشمنان اسلام به بهانه های مختلف و به شیوه های گوناگون از جمله درگیری بین جامعه و ملتهای اسلامی برای فرصت دادن به رژیم صهیونیستی استفاده می کنند، اما رهبر معظم انقلاب در این بخش از بیانات خود به ملتها و امت اسلامی هشدار دادند که همچنان قدس موضوع اول جهان اسلام می باشد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا در ادامه با یادآوری این مطلب که امروز نیروهای مظلوم فلسطینی و جهاد مقاومت اسلامی در خط مقدم دفاع و مبارزه با جبهه کفر یعنی یعنی رژیم غاصب و آمریکای جنایتکار هستند، تاکید کرد: همه امت اسلامی باید برای از بین بردن این غده سرطانی در جامعه اسلامی بویژه در منطقه متحد شوند.

حجت الاسلام تسخیری در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از سکوت سازمان و دولت های به اصطلاح حامی حقوق بشر گفت: یک غده سرطانی ،یک رژیم وابسته به دولتهای مستکبر جهان این همه ظلم ، فساد، جنایت و خون ریزی می کند و کودکان مظلوم را در فلسطین و یمن به قتل می رساند اما مدعیان حقوق بشر هیچ گونه عکس العملی از خود نشان نمی دهند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا به بیداری و هوشیاری ملتها تاکید کرد و افزود: قطعا اگر ملتها آماده دفاع ، مبارزه ، مقاومت و ایستادگی در برابر خونخواران عالم شوند آن کسی که حکومت جهانی را بدست می گیرد، اسلام است.

به گفته حجت الاسلام تسخیری حق اسلام است که برجهان حکومت کند نه انسان های فاسق و فاسدی که برای منافع خود و بدست آوردن ثروت های دنیا تلاش می کنند.

مسئول دفتر نمانیدگی ولی فقیه در سپاه کربلا حکومت اسلام را حکومتی دانست که انسان را به سوی حقیقت رهنمون می کند.

حجت الاسلام تسخیری در پایان با ابراز امیدواری از اینکه ملت ها و دولتهای اسلامی بیدار شوند و یک امت واحده برای رسیدن به حکومت جهانی اسلام تشکیل شود، خاطرنشان کرد:ان شاء الله خداوند تبارک و تعالی توفیق آن را عنایت کند که به امامت امام زمان(عج) در قدس نماز بخوانیم.

انتهای پیام/لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : بیانات امروز رهبری مطالبه جدی جهان اسلام در خصوص مسئله قدس است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir