امروز شنبه 10 آبان 1399 ساعت 11:35:39

دوربین خبر

کد مطلب : 31495 -تاریخ انتشار : دوشنبه 12 خرداد 1399 -ساعت : 09:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تعیین تکلیف اراضی بنیاد تعاون زندانیان در کلارنا/اراضی که با هدف کارآفرینی زندانیان با ورود دستگاه قضا تعیین تکلیف شد

به گزارش دوربین خبر،

چندی پیش بود که خبر در خصوص فروش ۴۵ هکتار از اراضی واگذار شده به بنیاد تعاون در کلاردشت ، که پیش‌تر برای فعالیت‌های کارآفرینی در اختیار مجتمع کشت و صنعت حامی کلاردشت قرار گرفته بود، رسانه ای شد،همچنین این مسئله  موجب نامه نگاری شورای شهرستان کلاردشت با رئیس دستگاه قضا و درخواست ممانعت از واگذاری غیر اصولی این اراضی گردید.

 فرهاد کریمایی، عضو شورای شهرستان کلاردشت، به نقل از سید جواد هاشمیان، مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان استان مازندران، گفت: پیرو پیگیری های صورت گرفته و مکاتبات انجام شده، رئیس دستگاه قضا مانع فروش اراضی مذکور شدند.

گفته می شود؛این زمین ۴۵ هکتاری در مرکز کلاردشت و چسبیده به منطقه زیبا و گردشگری اویجدان واقع شده است که پس از پیروزی انقلاب اسلامی خلع ید و برای استفاده بهینه در اختیار نهادهای انقلابی قرار گرفت.

چند سالی هم می شود که بنیاد تعاون زندانیان استان مازندران در قالب مجتمع کشت و صنعت حامی کلاردشت و با هدف اشتغال زندانیان، اقدام به فعالیت هایی همچون کاشت و برداشت گل و پرورش ماهیان سردآبی می‌نماید.

 این اراضی دارای کاربری کشاورزی و در حریم شهر واقع شده است که بدین ترتیب بنا بر تاکیدات رهبر انقلاب و پیگیری های دادستانی کل کشور در خصوص چنین زمین هایی، قابلیت قطعه بندی، تفکیک و افراز را ندارد.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : تعیین تکلیف اراضی بنیاد تعاون زندانیان در کلارنا/اراضی که با هدف کارآفرینی زندانیان با ورود دستگاه قضا تعیین تکلیف شد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir