امروز چهار شنبه 22 مرداد 1399 ساعت 23:23:09

دوربین خبر

کد مطلب : 31512 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 خرداد 1399 -ساعت : 09:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ایجاد مراکز خدمات کشاورزی غیر دولتی در سطح دهستان های مازندران/انتقال دانش فنی کشاورزی را دنبال می کنیم

ایجاد مراکز خدمات کشاورزی غیر دولتی در سطح دهستان های مازندران/انتقال دانش فنی کشاورزی را دنبال می کنیم

به گزارش دوربین خبر،رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان در جمع دانش آموختگان شهرستان بهشهر بر ایجاد مراکز خدمات کشاورزی و منابع طبیعی غیر دولتی در سطح روستا برای ورود دانش به عرصه تولید تاکید کرد.

کاوه جعفری خورشیدی رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی مازندران یکی از رسالت های سازمان را ورود دانش به عرصه کشاورزی دانست و گفت: سازمان با استفاده از پتانسیل نیروی انسانی در گرایش کشاورزی و منابع طبیعی و ایجاد مراکز دهستان ها نقش موثری در انتشار دانش و تکنولوژی ایفا می کند.

این مقام مسئول بیان کرد: اعضای سازمان مستقر در سطح دهستان ها با ایجاد مراکز فنی و مهندسی و سهم بری دانش از تولید و کشاورزی قراردادی، ضمن ارتباط دو سویه با تولید کنندگان می توانند در جهش تولید محصولات گام اساسی بردارند.

رییس شورای نظام مهندسی کشاورزی استان اظهار نمود: اولین کار کارشناسان مستقر در سطح دهستان ها، شناسایی پتانسیل های موجود، آمایش سرزمین در مناطق روستایی باید باشد. و این امر در ارائه خدمات فنی و مهندسی به نحو مطلوب به بهره برداران مثمر ثمر می باشد.

شایان ذکر است: در این جلسه کارشناسان مذکور بر اساس روستاهای محل سکونت به 9 مرکز( روستا های: پاسند، رمدان، حسین آباد، غریب محله، گرجی محله، شهید آباد، سارو، التپه و زاغمرز) تقسیم و مقرر گردید: درخواست مجوز در سامانه سانکا ثبت، تا در اسرع وقت توسط کارشناس مربوطه بررسی و مجوز لازم صادر شود.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : ایجاد مراکز خدمات کشاورزی غیر دولتی در سطح دهستان های مازندران/انتقال دانش فنی کشاورزی را دنبال می کنیم

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir