امروز چهار شنبه 22 مرداد 1399 ساعت 23:06:28

دوربین خبر

کد مطلب : 31513 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 خرداد 1399 -ساعت : 09:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آگاهی رسانی مجازی نقش اصلی در پیشگیری از ابتلا به مخدر دارد

مدیرکل بهزیستی مازندران:

آگاهی رسانی مجازی نقش اصلی در پیشگیری از ابتلا به مخدر دارد

به گزارش دوربین خبر،
مدیر کل بهزیستی مازندران در کمیته فرهنگی و پیشگیری استان خود مراقبتی را مهمترین اصل در پیشگیری دانست و بر تقویت فعالیتهای فرهنگی و اطلاع رسانی برای پیشگیری از آسیب های مواد مخدر تاکید کرد .

 فرزاد گوهر دهی در دومین جلسه ی کمیته ی فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان که با حضور مظفری دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و نمایندگان و مدیران دستگاههای اجرایی عضو کمیته برگزار شد اقدامات پیشگیرانه را یکی از راههای موثر کاهش آسیب های اجتماعی و مواد مخدر اعلام کرد و بر مشارکت همه دستگاهها برای مبارزه جدی با مواد مخدر تاکید کرد.
او افزود:: با توجه به وضعیت شیوع کرونا ویروس کلیه فعالیتها در این هفته با استفاده از ابزار رسانه ای و تکنیک های کارزار رسانه ای برگزار می‌ شود.
وی با تاکید بر اهمیت جمع آوری و تهیه محتوای آموزشی استاندارد و هماهنگ توسط همه دستگاه‌های عضو کمیته اظهار داشت: این کار برای انجام اطلاع رسانی و آگاه سازی عمومی از طریق فضای مجازی برای جذب هرچه بیشتر مخاطبان جوان و نوجوان و دانش آموزی الزامی است.
دکتر گوهردهی در ادامه افزود: هریک از دستگاههای اجرایی که توان اطلاع رسانی عمومی و رسانه ای بالایی دارند بیش از پیش فعالیتهای خود را متمرکز بر اطلاع رسانی در حوزه های پیشگیری و درمان و مراقبت از بیماران درگیر اعتیاد نمایند.
استفاده از ظرفیت بالای صدا و سیمای استانی در این امر مهم ، استفاده از ظرفیت شهرداری ها جهت پخش تیزر های اطلاع رسانی و تبلیغات محیطی، استفاده از ظرفیت اداره کل ورزش و جوانان برای اطلاع رسانی در فضای مجازی برای گروههای مخاطب و یا مصاحبه با ورزشکاران با شعار ورزش ضد اعتیاد، استفاده از ظرفیت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت ارائه ی مطالب حوزه اعتیاد به عموم مردم در مطبوعات ، استفاده از ظرفیت هلال احمر از جمله محورها و برنامه های مصوب در کمیته پیشگیری و فرهنگی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران بود.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : آگاهی رسانی مجازی نقش اصلی در پیشگیری از ابتلا به مخدر دارد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir