امروز جمعه 24 مرداد 1399 ساعت 20:46:20

دوربین خبر

کد مطلب : 31521 -تاریخ انتشار : جمعه 23 خرداد 1399 -ساعت : 14:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نظام مهندسی کشاورزی متولی صدور مجوزهای تولیدی/پنجره واحد جان می گیرد

نظام مهندسی کشاورزی متولی صدور مجوزهای تولیدی/پنجره واحد جان می گیرد

به گزارش دوربین خبر،

‍ ‍ ????استاندار مازندران در جمع روسای ارگان‌ها و مدیر عامل شرکت هلدینگ کشاورزی و دامپروری فردوس پارس بنیاد مستضعفان کشور بر رفع موانع صدور مجوز این هلدینگ تاکید کرد.

احمد حسین زادگان گفت: تولید محصولات کشاورزی یک نیاز ضروری برای تامین امنیت غذایی اقشار جامعه است و بکارگیری دانش فنی و مهندسی با استفاده از تکنولوژی های نوین، در افزایش محصولات در واحد سطح و کاهش ضریب تبدیل مثمر ثمر خواهد بود.

مقام عالی دولت در استان اظهار نمود: مازندران به عنوان قطب کشاورزی کشور در تولید اکثر محصولات استراتژیک کشاورزی به جهت شرایط آب و هوایی، دارای ظرفیت های بالقوه ای بوده که باید استفاده گردد.

استاندار مازندران هلدینگ کشاورزی و دامپروری فردوس پارس را یکی از بزرگ‌ترین تولید کننده محصولات زراعی و باغی، گلخانه ای، دامپروری و آبزیان در سطح استان بیان نمود و تاکید کرد: دستگاه های اجرایی استان بایستی صدور مجوز این هلدینگ را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند.

عظیم رجایی مدیر عامل شرکت هلدینگ کشاورزی و دامپروری فردوس پارس کشور هدف اصلی این هلدینگ را امنیت غذایی، توانمند سازی و الگوسازی برای بهره برداران عرصه تولید عنوان، و خاطر نشان کرد: درخواست مجموعه فرودس پارس صدور مجوزهای لازم در زمینه افزایش سطوح گلخانه، دامپروری مهدشت و ران بهشهر بوده و تسریع در امر فوق را از استاندار و روسای دستگاه های اجرایی استان خواستار شد.

کاوه جعفری خورشیدی رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی گفت: سازمان نظام مهندسی به عنوان متولی صدور مجوزهای بخش کشاورزی استان از هلدینگ کشاورزی و دامپروری پارس حمایت و در اسرع وقت مجوزهای مورد تقاضا را در سامانه پنجره واحد صدور مجوزها را صادر می نماید.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : نظام مهندسی کشاورزی متولی صدور مجوزهای تولیدی/پنجره واحد جان می گیرد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir