امروز چهار شنبه 30 مهر 1399 ساعت 10:35:53

دوربین خبر

کد مطلب : 31527 -تاریخ انتشار : یکشنبه 25 خرداد 1399 -ساعت : 14:17

چاپ به اشتراگ گذاشتن
حق و حقوق وقف توسط دستگاه‌های بدهکار موقوفات پرداخت شود

حق و حقوق وقف توسط دستگاه‌های بدهکار موقوفات پرداخت شود

صاحب نجفی

به گزارش دوربین خبر،

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت احیای موقوفات و پرداخت حق و حقوق وقف تاکید کرد و گفت: دستگاه‌های بدهکار موقوفات باید حق و حقوق وقف را پرداخت کنند.

 غلامرضا شریعتی نماینده مردم شهرستانهای نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با حجت الاسلام حیدری مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران دیدار و گفت و گو کرد.
نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی در این دیدار ضمن قدردانی از فعالیت های مجموعه اوقاف استان در خدمت رسانی به مردم و حیای موقوفات گفت: در ایام شیوع ویروس کرونا شاهد خدمات رسانی خادمین آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه استان به مردم بودیم و در همین راستا کارگاه های تولید ماسک در بقاع متبرکه استان راه‌اندازی شده بود.
غلامرضا شریعتی به فعالیت‌های اجتماعی اوقاف در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: تهیه و توزیع بسته های معیشتی در راستای رزمایش ضیافت همدلی اقدام خداپسندانه‌ای بود که به گفته مسؤولان اوقاف 12 هزار بسته معیشتی بین مددجویان و نیازمندان استان توزیع شد.
وی در ادامه به اهمیت مسئله وقف و احیای موقوفات اشاره کرد و گفت: بیشتر موقوفات مازندران مربوط به اهل بیت و امام حسین(ع) است و همین مسئله وظیفه ما را سنگین کرده است تا حافظ موقوفات اهل بیت(ع) باشیم.
نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت احیای موقوفات و پرداخت حق و حقوق وقف توسط مردم و دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد و افزود: دستگاه‌های بدهکار موقوفات باید حق و حقوق وقف را پرداخت کنند و عدم پرداخت حق موقوفه اشکال شرعی دارد.
شریعتی با بیان اینکه در مجلس شورای اسلامی حامی موقوفات و سازمان اوقاف هستیم، خاطرنشان کرد: در احیای موقوفات باید حق مردم و حق وقف بر اساس قانون لحاظ شود و اینطور نباشد که حق یک کدام از آنها تضییع شود.
وی گفت: در احیای موقوفات و برطرف کردن مشکلات مردم این آمادگی را داریم که هرکجا نیاز به حضور ما باشد حضور پیدا کنیم و پیگیری‌های لازم را داشته باشیم.
انتهای پیام/


حق و حقوق وقف توسط دستگاه‌های بدهکار موقوفات پرداخت شود

حق و حقوق وقف توسط دستگاه‌های بدهکار موقوفات پرداخت شودلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : حق و حقوق وقف توسط دستگاه‌های بدهکار موقوفات پرداخت شود

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir