امروز شنبه 25 مرداد 1399 ساعت 21:57:39

دوربین خبر

کد مطلب : 31531 -تاریخ انتشار : دوشنبه 26 خرداد 1399 -ساعت : 12:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ثبت‌نام 1600 مازندرانی در مسابقات قرآن کریم اوقاف

ثبت‌نام 1600 مازندرانی در مسابقات قرآن کریم اوقاف

به گزارش دوربین خبر،

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از ثبت نام هزار و 600 مازندرانی در چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی در گفت‌وگویی از آغاز مسابقات منطقه‌ای قرآن کریم در استان خبر داد و اظهار کرد: چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف مازندران با تغییراتی نسبت به سالهای گذشته در استان آغاز شده است.
وی افزود: سال‌های گذشته این مسابقات از مرحله شهرستانی آغاز و تا مرحله استانی، کشوری و بین‌المللی ادامه پیدا می‌کرد که امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت نکات بهداشتی و جلوگیری از برگزاری تعداد مراسمات، چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم به صورت منطقه‌ای برگزار و سپس منتخبین هر منطقه به مرحله استانی راه پیدا می‌کنند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از ثبت نام هزار و 600 مازندرانی در چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن خبر داد و گفت: مازندران جزو استانهای برتر کشور در برگزاری مسابقات قرآنی به‌شمار می‌رود و متسابقین آن همه ساله حائز رتبه‌های برتر در مسابقات کشوری و بین‌المللی می‌شوند.
حیدری‌جناسمی تصریح کرد: در روزهای شنبه و یکشنبه این هفته مسابقات منطقه‌ای قرآن کریم در شهرستان‌های تنکابن و ساری برگزار شد که در آن متسابقین شهرستان‌های نوشهر، تنكابن، رامسر و عباس‌آباد ، ساري، نكا، بهشهر، گلوگاه و مياندورود با یکدیگر به رقابت پرداختند.
وی گفت: شرکت‌کنندگان چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم بالای 18 سال می‌باشند و زیر 18 سال در قالب مسابقات دانش‌آموزی برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : ثبت‌نام 1600 مازندرانی در مسابقات قرآن کریم اوقاف

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir