امروز شنبه 25 مرداد 1399 ساعت 20:39:10

دوربین خبر

کد مطلب : 31540 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 29 خرداد 1399 -ساعت : 18:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ثبت 212 هزار تردد جاده ای 48 ساعت گذشته در مازندران

ثبت 212 هزار تردد جاده ای 48 ساعت گذشته در مازندران

به گزارش دوربین خبر،مديركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران گفت:با توجه به شیوع کرونا مردم از تردد غیرضروری پرهیز کنند.

به گزارش دوربین خبر،

مديركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان کرد  بر اساس آمار منتشره از سامانه های هوشمند تردد شمار منصوبه در جاده های این استان ، بیش از 212 هزار تردد ورودی در جاده های این استان ظرف 48 ساعت گذشته ثبت شد.

 عباسعلی نجفی ضمن اعلام اين مطلب افزود: محورهاي ارتباطي مازندران به دليل واقع شدن در مسير ترانزيتي آسياي ميانه و مسير تهران _ مشهد به ويژه پتانسيل هاي گردشگري و مواهب طبيعي به خصوص در ايام تعطيلات از پرترافيك ترين راه هاي كشور محسوب مي گردند.

وی ادامه داد : از این رو در زمان تعطیلات آخرین روزهای خرداد ( 48 ساعت گذشته ) بیش از 212 هزارتردد در جاده های این استان ظرف 48 ساعت گذشته ثبت و درج گردید.

مهندس نجفی ادامه داد : بر همین اساس و ظرف مدت یاد شده حدود 4 میلیون تردددر محورهای مواصلاتی و درون استانی صورت پذیرفت.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران ضمن اشاره به اینکه  آمار منتشره از سامانه های هوشمند تردد شمار منصوبه در جاده های این استان برداشت شده است ، عنوان کرد: آمار تردد از مبادی ورودی شش گانه استان ( محور کندوان ، هراز ، سوادکوه ، کیاسر ، گلوگاه و رامسر ) ثبت و درج می گردد.

وی خاطر نشان ساخت : با توجه به شرایط موجود ، از مردم شریف کشور تقاضامندیم از سفرهای غیر ضروری پرهیز و در صورت لزوم برای سفر ، حتما نکات بهداشتی را در طول سفر رعایت نمایند.

گفتنی است : مسافرين و رانندگان محترم مي‌توانند جهت كسب اطلاعات از آمار و ارقام تردد در محورهاي استان و كشور همچنين آگاهي از آخرين وضعيت راهها و انسدادها يا محدوديت‌هاي احتمالي تردد و  شرايط جوي به سايت www.141.ir مراجعه نموده و يا با تلفن گوياي 141 تماس حاصل فرمايند.​لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : ثبت 212 هزار تردد جاده ای 48 ساعت گذشته در مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir