امروز شنبه 25 مرداد 1399 ساعت 20:56:02

دوربین خبر

کد مطلب : 31547 -تاریخ انتشار : جمعه 30 خرداد 1399 -ساعت : 21:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بانک ها راهکارهای رفع موانع تولید را ارائه کنند

استاندار مازندران:

بانک ها راهکارهای رفع موانع تولید را ارائه کنند

به گزارش دوربین خبر،رفع موانع تولید از مشکلات عمده واحدهای تولیدی مازندران است و بانک ها در این زمینه نقش کلیدی دارند...احمد حسین زادگان با تاکید بر رفع موانع خواستار اهتمام جدی مدیران مازندران در این زمینه شد.

به گزارش دوربین خبر،بی تفاوتی نسبت به تولید محصولات مازندران را پذیرا نیستیم.

استاندارمازندران :
با همه ظرفیت و توان برای حل مشکلات تولید و توسعه اقتصادی مازندران تلاش می کنیم

????حسین زادگان درجلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان :

????طرح مشکلات واحدهای تولیدی، گردشگری و اقامتی، مسایل توسعه شهرک صنعتی و مشکلات این شهرک و ... مجموعه پرونده های مطروحه در این جلسه کارشناسی شده بود و تصمیمات خوبی در جهت حل مشکلات واحدها و تقویت تولید و اشتغال اتخاذ شد.

???? موانعی که نیاز به تصمیم گیری هایی فراتر از اختیارات مدیران دارد در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید طرح و تصمیم سازی می شود که کاملا قانونی و لازم الاجراست و از سوی دولت تشکیل شده است،ستاد تسهیل؛ بالاترین سطح تصمیم گیری برای رفع موانع واحدهای تولیدی است.

????کارگروه اقدام از دیگر اقداماتی است که اخیرا در استان دنبال کردیم و چنانچه مشکلی در کارگروه تسهیل حل نشد و نیاز به هماهنگی های بین قوه ای داشت، در این کارگروه با حضور نماینده ولی فقیه در استان و حضور نمایندگان دیگر قوا و دستگاه های نظارتی، امنیتی و ... تصمیم سازی می شود.

????تصمیمات متخذه در جلساتی نظیر ستاد تسهیل، کارگروه توسعه صادرات، کارگروه اقدام و نظایر آن می تواند در سال جهش تولید بویژه در راستای تقویت تولید و اشتغال و حل مشکل بیکاری برای مردم منشا اثر باشد‌.

????بانک ها ظرفیت بالقوه ای برای سرمایه گذاری در بخش تولید دارند، راهکارهای متعددی برای فعال سازی یک واحد تولیدی وجود دارد.

????فرماندران مشکلات بخش تولید خود را احصا کرده و آنها را با مطالعه دقیق به ستاد رفع موانع تولید راهنمایی کنند.

???? بی تفاوتی به مشکلات تولید از هیچکدام از مدیران پذیرفتنی نیست و همه باید برای تقویت هرچه بیشتر این حوزه از تمام ظرفیت و توان خود استفاده کنند

لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : بانک ها راهکارهای رفع موانع تولید را ارائه کنند

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir