امروز شنبه 10 آبان 1399 ساعت 13:05:16

دوربین خبر

کد مطلب : 31553 -تاریخ انتشار : شنبه 31 خرداد 1399 -ساعت : 13:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کاهش 20 درصدی مراجعین نزاع 2 ماهه امسال در استان

کاهش 20 درصدی مراجعین نزاع 2 ماهه امسال در استان

به گزارش دوربین خبر،
مدير كل پزشكي قانوني مازندران ، آمار معاینات انجام شده، در 2 ماهه امسال در استان را 3 هزار 244 نفر اعلام کرد و افزود:این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 20 درصد کاهش داشت.
به گزارش روابط عمومي اداره كل پزشكي قانوني استان ، عباسی گفت : بر اساس آمار ارجاعی از مراکز پزشکی قانونی استان 2 هزار 133 نفر مرد و مابقی زن هستند .
مدیر کل پزشکی قانونی استان مازندران تصریح کرد : بر اساس اين گزارش بيشترين نزاع به ترتيب مربوط به شهرهاي ساري با عدد 656 ، بابل با عدد 471 و آمل با عدد 336 نفر و كمترين موارد نزاع در شهر فریدونکنار با عدد 55 نفرثبت شده است.
وي با تاكيد بر اينكه نزاع و درگيري بيشترين دليل مراجعه افراد به مراكز پزشكي قانوني است ، تصريح كرد :بخش قابل توجهي از افراد به دنبال وقوع نزاع و درگيري از طرف مراجع قضايي و انتظامي به مراكز پزشكي قانوني ارجاع مي شود كه بر اساس نوع و ميزان آسيب ديدگي با توجه به قانون مجازات اسلامي براي آنان گواهي صادر ميشود.
اين مقام اجرايي استان يكي از دلايل بالا بودن آمار نزاع را پائين بودن سطح تحمل افراد در جامعه دانست و گفت : ميتوان با آموزش مهارت هاي زندگي به خصوص در سنين پايين ميزان تحمل افراد را در شرايط استرس بالا برد تا افراد به جاي درگيري فيزيكي ، با بحث ، گفتگو و تفاهم مشكلات في ما بين را حل و فصل كنند.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : کاهش 20 درصدی مراجعین نزاع 2 ماهه امسال در استان

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir