امروز شنبه 25 مرداد 1399 ساعت 20:24:30

دوربین خبر

کد مطلب : 31575 -تاریخ انتشار : سه شنبه 10 تیر 1399 -ساعت : 07:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن
هر کیلو مرغ 15 هزار تومان

هر کیلو مرغ 15 هزار تومان

به گزارش دوربین خبر،مدیرکل صنعت،معدن و تجارت مازندران با اعلام قیمت هر کیلو مرغ در استان گفت:پس از اعلام نوسانات قیمتی با رعایت حال مصرف کننده و تولید کننده قیمت هر کیلو مرغ 15 هزار تومان اعلام می شود.

به گزارش دوربین خبر

قوانلو رئیس خانه صنعت،معدن و تجارت مازندران؛ قیمت تعیین شده هر کیلو گوشت مرغ گرم را در مازندران مبلغ 15 هزار تومان اعلام و تصریح کرد:شهروندان عزیز مازندرانی در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی اعم از گرانفروشی ، عدم درج قیمت ، عدم صدور فاکتور ، احتکار مراتب را به تلفن 124 و یا سامانه www.124.ir  اعلام نمایند.

پرونده احتکار به ارزش 28 میلیارد ریال برای یک واحد فروش لوازم کشاورزی تشکیل شده است.

مهندس حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اعلام این خبر گفت: در پی بازرسی به عمل آمده از سوی بازرسان این سازمان تعداد 23 دستگاه کمباین برنج که در یک روستا نگهداری میشد به ظن احتکار شناسایی و پرونده متشکله جهت بررسی و صدور رأی به شعب تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

او ادامه داد: در طی بازرسی های به عمل آمده و نظارت مستمر بر بازار بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بابل در ده روز اخیر موفق به کشف بیش از 120 کولر اسپلیت  قاچاق شده که پرونده تخلف تشکیل شده و جهت صدور رأی  به مراجع ذیصلاح ارجاع شده است.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : هر کیلو مرغ 15 هزار تومان

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir