امروز شنبه 25 مرداد 1399 ساعت 22:01:42

دوربین خبر

کد مطلب : 31594 -تاریخ انتشار : شنبه 14 تیر 1399 -ساعت : 17:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اگر بخواهیم هم نمی‌توانیم مقابل نساجی بازی کنیم/ همه تیم‌ها ۷-۶ بازیکن کرونایی دارند

اگر بخواهیم هم نمی‌توانیم مقابل نساجی بازی کنیم/ همه تیم‌ها ۷-۶ بازیکن کرونایی دارند

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: زمانی که تست ۶ بازیکن ما مثبت اعلام شد, آماده بازی با نساجی بودیم ولی الان اگر بخواهیم هم نمی‌توانیم بازی کنیم.

به گزارش دوربین خبر

سعید آذری در گفت‌و‌گویی, درباره مثبت شدن تست کرونای 11 بازیکن و 5 عضو تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: متاسفانه در جدید‌ترین تستی که از اعضای تیم گرفته شده با این تعداد تست مثبت مواجه شدیم. 10 بار برای عدم برگزاری مسابقات اخطار دادیم اما کسی گوش نکرد. قدرت فنی خود را در زمین اثبات کرده‌ایم ولی از روز اول گفتیم که اگر بازی‌‌ها برگزار نشود, بهتر است.

وی درباره اینکه برای بازی فردای فولاد مقابل نساجی باید چه تصمیم گرفته شود, خاطرنشان کرد: طبق پروتکل‌ها وقتی بالای 25 درصد نفرات یک تیم مبتلا به کرونا باشند, باید تیم به قرنطینه برود. دیروز وقتی تست کرونای 6 بازیکن ما مثبت شده بود, سازمان لیگ به ما اعلام کرد, به دلیل اینکه زیر 25 درصد مبتلا دارید باید بازی کنید اما حالا مشخص شده که متاسفانه تعداد مبتلایان ما به بالای 25 درصد رسیده و طبیعی است طبق همان منطق نباید بازی برگزار شود.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان ادامه داد: برای تشکیل یک تیم 11 نفره هم مشکل داریم, چه برسد به اینکه بخواهیم بازی کنیم. الان تیم ما باید به قرنطینه برود و سازمان لیگ موظف است برای برگزاری بازی‌های معوقه ما برنامه‌ریزی کند. این اتفاق برای یکی از تیم‌های اروپایی هم رخ داده بود و مسابقاتش دو هفته برگزار نشد و بعد از سپری شدن دوران قرنطینه به بازی‌ها برگشت.

آذری عنوان کرد: تا قبل از اعلام نتیجه تست‌ها و زمانی که 6 بازیکن مثبت داشتیم,کاملاً آماده بازی با نساجی بودیم. خود را به مازندران رساندیم, هتل گرفتیم و دو جلسه تمرین کردیم. پیش از این با وجود 6 بازیکن مبتلا به کرونا مشکلی برای بازی با نساجی نداشتیم ولی الان که این تعداد به 11 بازیکن رسیده است, نمی‌توانیم بازی کنیم, نه اینکه نخواهیم ولی با این شرایط نمی‌توانیم بازی کنیم.

وی گفت: هنوز تصمیمی برای این موضوع گرفته نشده و چیزی به ما اعلام نشده ولی ما در هر حالت باید نگران سلامتی افرادی که برای بازی در ورزشگاه حاضر می‌شوند باشیم. اگر همه باشگاه‌ها تست بدهند, مطمئن باشید در هر تیم آزمایش 7-6 بازیکن مثبت اعلام می‌شود. سختی کار ما دوباره شروع می‌شود, باید به سختی خود را به اهواز برسانیم و مکانی ایزوله را برای 16-15 روز فراهم و از نفرات‌مان مراقبت کنیم تا خوب شوند. با این خبری از تعداد مبتلایان ما منتشر شده دیگر به ما پرواز هم نمی‌دهند و این یکی دیگر از مشکلات ما خواهد بودلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : اگر بخواهیم هم نمی‌توانیم مقابل نساجی بازی کنیم/ همه تیم‌ها ۷-۶ بازیکن کرونایی دارند

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir