امروز شنبه 10 آبان 1399 ساعت 13:18:12

دوربین خبر

کد مطلب : 31598 -تاریخ انتشار : یکشنبه 15 تیر 1399 -ساعت : 13:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پست استان مازندران رتبه برترکیفی کشور را در توزیع مرسولات کسب کرد

پست استان مازندران رتبه برترکیفی کشور را در توزیع مرسولات کسب کرد

به گزارش دوربین خبرمدیرکل پست استان مازندران با بیان و پیگیری ،کنترل و نظارت مستمر در امور کیفی مانند توزیع به موقع مرسولات جهت جلب رضایت حداکثری مشتریان و حضور شبانه روزی در واحدهای اجرایی برای ارسال به موقع پست های وارده به ادارات پست شهرستان های تابعه ، این اداره کل در ماه های گذشته همواره رتبه برترکیفی کشور را کسب نموده و تلاش مجموعه پست مازندران بر پایداری امور کیفیت و نگهداری رتبه های برتر کیفی می باشد.

مدیرکل پست استان مازندران، با اشاره به نتایج ارزیابی کیفی واحد های اجرایی در خرداد ماه 1399، گفت: با برنامه ریزی، تلاش و نظارت دقیق همکاران پستی در استان، این اداره کل توانسته است رتبه برتر کشوری در ارزیابی کیفیت در خرداد 99 را به خود اختصاص دهد.
«حسین کرمی » روز شنبه در گفت و گو با..... افزود: اداره کل پست استان مازندران در آخرین ارزیابی ماهانه سنجه‌های کیفی استان‌ها و مناطق موفق به کسب رتبه سوم کشور شد.
وی اظهار داشت: این پایش و ارزیابی هر ماه توسط مهندس اخلاقی مدیرکل فهیم و با دانش و عدالت محور دفتر کیفیت و امور مشتریان شرکت ملی پست ایران بر اساس رصد شاخص‌های کیفی انجام می‌شود.
کرمی افزود: شاخص‌های کیفی از جمله توزیع به موقع، مدت سیر مرسولات، میزان توزیع موفق و مدت زمان پاسخگویی به شکایات و سایر عناوین از نگاه مشتری ارزیابی می شود.
شایان ذکر است رضایتمندی مشتری و پاسخگویی به شکایات واصله یکی از مهم ترین دغدغه های این اداره کل و در ارزیابی های ماهانه همواره تلاش شان در جلب میزان رضایت مشتریان می باشد.
در پایان مدیرکل پست استان مازندران با بیان این مطب اینکه در سه ماه نخست سال 1399 پست استان با تلاش همه همکاران توانست کلیه برنامه های پیش بینی جذب درآمدرا بدست آورد و از برنامه های کشور عقب نماند و همچنین پست استان در تلاش است برای اولین بار درآمد تیرماه سالجاری از مرز 4ملیارد تومان بگذارند.

مدیر کل پست استان مازندران عنوان کرد: بر اساس برنامه ریزی و تشکیل کمیته و کارگروه ویژه در چند ماه و با تلاش و رفع نقاط ضعف این موفقیت حاصل شده است.
426 واحد پستی در استان مازندران وجود دارد که 45 اداره شهری ۲25 واحد پیشخوان روستایی و 156 واحد پیشخوان شهری است.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : پست استان مازندران رتبه برترکیفی کشور را در توزیع مرسولات کسب کرد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir