امروز دوشنبه 31 خرداد 1400 ساعت 14:38:27

دوربین خبر

کد مطلب : 31599 -تاریخ انتشار : یکشنبه 15 تیر 1399 -ساعت : 15:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مازندران با تقدیم آلاله های شهید میراث دار ارزش های دفاع مقدس است

رئیس عقیدتی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس:

مازندران با تقدیم آلاله های شهید میراث دار ارزش های دفاع مقدس است

به گزارش دوربین خبر،

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران، حجت‌الاسلام «حمیدرضا محمدیاری» رئیس عقیدتی سیاسی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس پیش از ظهر امروز در نشست با کارکنان اداره کل حفظ آثار مازندران، این استان را پیشرو در پاسداشت شهدا و حفظ آثار دفاع مقدس برشمرد.

وی با اشاره به دیدار با خانواده شهید مدافع حرم «سعید کمالی» گفت: دیدار با خانواده شهدا ثمرات و برکاتی دارد و رزق ما نیز چند صباحی به شهدا گره زده شده است و باید قدردان این لحظات باشیم که بسیار ارزشمند است.

این مسئول با اشاره به اینکه برکات و اثرات شهدا در زندگی ما جاری و ساری است، گفت: در صورتی که کارها با رضایت خدا انجام شود شهدا به ما عنایت خواهند داشت.

وی شهدا را زنده ابدی دانست و خاطرنشان کرد: خدمت به شهدا توفیقی است که خداوند به ما عنایت کرد و باید طوری کار کنیم که خودمان را به شهدا برسانیم.

حجت الاسلام محمدیاری با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا یکی از تأکیدات سردار دلها شهید سلیمانی بود، پرداختن به شهدا در نمازجمعه‌ها را یکی از راه‌های ترویج فرهنگ شهدا دانست که با پیگیری‌های این واحد تحقق یافت.

سردار «عبدالله ملکی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران نیز ضمن ارائه گزارشی از ساخت مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان به حوزه تدوین کتاب‌های دفاع مقدس پرداخت و گفت: تدوین 50 عنوان کتاب در سال جاری در دستور کار ما قرار دارد که تدوین کتاب روحانیون شهید «سید عبدالوهاب قاسمی»، «عمادالدین کریمی»، «علی اصغر کریمی نودهی» و «عبدالحسین کریمی» از جمله آنهاست.

وی همچنین با اشاره به ایجاد دفاتر حفظ آثار دفاع مقدس در سطح شهرستان‌ها از برگزاری 23 همایش با حضور مسئولین دفاتر خبر داد و گفت: همچنین اداره کل حفظ آثار مازندران در ایجاد پایگاه‌های فرهنگی دفاع مقدس پایلوت شده است و تاکنون هفت پایگاه فرهنگی را در سطح شهرستان‌ها ایجاد کردیم.

ملکی با بیان اینکه در موضوع کرونا نیز با همکاری هیئت محبان حضرت زینب (س) وابسته به این اداره کل، به تولید ماسک و وسایل بهداشتی پرداختیم، گفت: در رزمایش کمک مومنانه نیز هفت هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان توزیع کردیم که 200 بسته از آن برای کمک به مردم مریوان ارسال شده است.

وی همچنین از راه اندازی مجمع خیرین مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان خبر داد.

حجت الاسلام «عیسی رضایی» مسئول مشارکت روحانیت در دفاع مقدس این اداره کل نیز ضمن ارائه گزارش این واحد از تشکیل کمیته روحانیت و مردمی چهلمین سال دفاع مقدس در استان خبر داد و گفت: با توجه به شرایط کرونایی تأکید به حضور موثر در فضای مجازی است و تاکنون در مناسبت‌های سوم خرداد و رحلت امام (ره) اقدامات خوبی صورت گرفت و در ادامه نیز با توجه به هفته‌شمار این ستاد برنامه‌ها در فضای مجازی پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام/لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : مازندران با تقدیم آلاله های شهید میراث دار ارزش های دفاع مقدس است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir