امروز یکشنبه 10 مهر 1401 ساعت 04:03:29

دوربین خبر

کد مطلب : 31651 -تاریخ انتشار : یکشنبه 12 مرداد 1399 -ساعت : 14:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جزئیات پرونده اختلاس شورای شهر و آرامستان ساری تشریح شد

دوربین خبر گزارش می دهد...

جزئیات پرونده اختلاس شورای شهر و آرامستان ساری تشریح شد

به گزارش دوربین خبر،

رییس کل دادگستری مازندران ضمن تائید خبر دستگیری 2 عضو شورای شهر ساری آن را مرتبط با پرونده اختلاس و تضییع حقوق عمومی در شهرداری ساری دانست.

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان مازندران حجت الاسلام والمسلمین اکبری گفت : پرونده اختلاس و تضییع حقوق عمومی شهرداری ساری با همکاری دادستانی مرکز استان و اداره کل اطلاعات استان درحال تکمیل شدن است و به لحاظ گستردگی ابعاد آن تا کنون 8 نفر از مدیران سابق و فعلی شهرداری به علاوه ۲ تن از اعضای اصلی شورای شهر ساری دستگیر شدند.
رییس کل دادگستری استان مازندران با بیان این که همزمان شرایط برای برگزاری دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم مفسدان اقتصادی استان مازندران در ساری در حال فراهم شدن است ، بیان داشت: اگر این پرونده در این دادگاه ویژه مورد بررسی قرار بگیرد طبق دستوالعمل جدید قوه قضائیه در انتشار اسامی ، برگزاری علنی و در نهایت رسانه ای شدن محتوای جلسه مانعی وجود ندارد.
رییس کل دادگستری مازندران همچنین در پاسخ به پرسشی درباره دستگیری مدیر آرامستان شهرداری ساری نیز گفت : مدیر این سازمان با همکاری ضابطین خاص مراجع قضایی به اتهام تسهیل مال از طریق نامشروع وگران فروشی قبر، نبش قبروتخلفات مالی در آرامستان دستگیر شده است.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : جزئیات پرونده اختلاس شورای شهر و آرامستان ساری تشریح شد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir