امروز دوشنبه 04 مهر 1401 ساعت 03:40:25

دوربین خبر

کد مطلب : 31696 -تاریخ انتشار : جمعه 07 شهریور 1399 -ساعت : 17:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پیمان همدلی در رزمایش مومنانه مصداق بارز دستگیری در زمان مشکلات است

آیت الله معلمی:نماینده خبرگان رهبری در مازندران:

پیمان همدلی در رزمایش مومنانه مصداق بارز دستگیری در زمان مشکلات است

به گزارش دوربین خبر

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: امور خیریه‌ای که در کنار اوقاف نهفته است، ماهیتش  خود را نشان می‌دهد که در عرصه سختی‌ها و گرفتاری‌ها و نیازمندی‌های بعضی از مومنین، از محل امکاناتی که در اختیار دارند مضایقه نمی‌کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، آیت‌الله علی معلمی در آیین توزیع بسته‌های کمک مومنانه موقوفات شهرستان جویبار که در مسجد فقیه‌محله این شهرستان برگزار شد با قدردانی از همه دست اندرکاران کمک مومنانه در ایام عزاداری حسینی، اظهار کرد: مرحله بعدی رزمایش مواسات و کمک‌های مومنانه از سوی همه دستگاه‌ها و از جمله سازمان اوقاف و امور خیریه، اداره اوقاف مازندران و شهرستان جویبار از محل موقوفاتی که محل مصرفشان خیریه بوده در حال برگزاری است تا بسته‌های کمک معیشتی برای خانواده‌های کم درآمد و متوسط و نیازمند تهیه و توزیع شود.
وی افزود: در این بلیه بسیاری از کشورهای پر مدعا گرفتار شدند ولی ملت صبور و بزرگ ایران اسلامی در سایه امامت و ولایت و در تحمل همین سختی‌ها از کمک به دیگران غافل نماندند.
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: هم خانواده‌ها و قشرها مختلف اهل ایمان و هم تشکیلات و موسسات دولتی مخصوصا سپاه، بنیاد مستضعفان و سازمان اوقاف و امور خیریه در این رزمایش بزرگ شرکت کرده‌اند.
معلمی بیان کرد: امور خیریه‌ای که در کنار اوقاف نهفته است، ماهیتش همین مواقع خود را نشان می‌دهد که در عرصه سختی‌ها و گرفتاری‌ها و نیازمندی‌های بعضی از مومنین، از محل امکاناتی که در اختیار دارند مضایقه نمی‌کنند.
وی افزود: کشورهای اروپایی و آمریکا واقعا با شیوع کرونا وضعیت مطلوبی ندارند اما در ایران اسلامی به برکت ایمان و مکتب اهل بیت، قرآن و امامت، مساوات و کمک‌های مومنانه رونق پیدا کرده‌ و امید است که برای همیشه این روحیات و زمینه کمک به دیگران و مقدم داشتن دیگران بر خود، ادامه داشته باشد.
انتهای پیام/لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : پیمان همدلی در رزمایش مومنانه مصداق بارز دستگیری در زمان مشکلات است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir