امروز سه شنبه 29 مهر 1399 ساعت 08:47:42

دوربین خبر

کد مطلب : 31712 -تاریخ انتشار : دوشنبه 10 شهریور 1399 -ساعت : 17:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن
توزیع بسته‌های معیشتی به ارزش بیش از ۳ میلیارد ریال در محمودآباد

فرمانده سپاه ناحیه محمودآباد مطرح کرد؛

توزیع بسته‌های معیشتی به ارزش بیش از ۳ میلیارد ریال در محمودآباد

به گزارش دوربین خبر،
فرمانده سپاه ناحیه محمودآباد از توزیع بسته‌های معیشتی به ارزش بیش از ۳ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد و گفت: هزار و ۱۰۷ بسته معیشتی در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه از ۳۱ مرداد ماه تا ۹ شهریور در محمودآباد توزیع شده است.
سرهنگ اسماعیل ابراهیم‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگاران در محمودآباد با اشاره به اینکه هزار و ۵۳۰ خانوار نیازمند در شهرستان محمودآباد شناسایی شدند، اظهار کرد: هزار و ۵۲۱ خانوار دریافت کننده بسته‌های کمک مومنانه بودند که می‌توان گفت بالای ۹۵ درصد جامعه هدف این شهرستان پوشش داده شد.
وی با بیان اینکه ارزش ریالی کل خدمات ارائه شده در مرحله دوم ۳ میلیارد و ۱۴۶ هزار ریال بوده است، تصریح کرد: از این مبلغ هزینه، ۲ میلیارد و ۸۳ هزار ریال از ۱۴۷ مورد منابع خيرين و كمک‌های مردمی و یک میلیارد و ۶۳ هزار ریال از ۵ دستگاه‌ همكار و نهادها در محمودآباد تامین شده است.
فرمانده سپاه ناحیه محمودآباد خاطرنشان کرد: ۳۰ کارت هدیه، آماده کردن ۲ سری جهیزیه، ۳۵۰ بسته لوازم التحریر، ۳۰ بسته پوشاک و کفش، پرداخت ۲ قسط عقب‌مانده (قبوض، اجاره) و توزیع ۴ هزار و ۵۷۷ طعام (غذای گرم) از دیگر خدمات ارائه شده در رزمایش مرحله دوم بود.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : توزیع بسته‌های معیشتی به ارزش بیش از ۳ میلیارد ریال در محمودآباد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir