امروز چهار شنبه 02 مهر 1399 ساعت 12:04:42

دوربین خبر

کد مطلب : 31714 -تاریخ انتشار : سه شنبه 11 شهریور 1399 -ساعت : 12:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مازندران جولانگاه تفریح نوشان

دوربین خبر گزارش می دهد...

مازندران جولانگاه تفریح نوشان

به قلم:سمیه فقیه فعال رسانه ای و فرهنگی

به گزارش دوربین خبر،
هرازگاهی انتشار تصاویری هتاک گونه و تفریح گونه ؛ساعات تفریح خانواده های مازنی را به خود اختصاص می دهد که توام با خشم ؛از مسئولان خواهان برقراری امنیت روحی،روانی،اجتماعی و فرهنگی هستند.
در چند روز اخیر و در پی انتشار ویدئویی از جوانکی عیش نوش، یک نمونه از هزاران مسافری که با وجود جولان کرونا عزم سفر به مازندران را می کنند سبب شده تا افکار عمومی 3 میلیون مازندرانی مخدوش ویدئویی شود که هشدارها را بیشتر پررنگ می کنند تا این پیام محتوایی را بگویند، مازندران تنها یک جایگاه عیش و نوشانه است برای خوش نشین هایی که پیکره مازندران را از بومیان زحمتکش خالی کرده و خوش نشین ها بهترین مکان ها را برای عیش و نوش خود صاحب شده اند.
 با وجود درخواست مکرر مسئولان و جلوگیری از سفر به مازندران که وضعیت قرمز کرونایی دارد ،همچنان در موج دوم کرونا و سفر،حجم پر تعداد مسافران برای بهره از جنگل و دریا و کوه های دماوند سان. کم نشده که هیچ!! آمارها شتاب بیشتر مسافران را برای سفر به شمال ایران نشان می دهد.
کمی عمیقتر به ماجراهای سریالی هتک حرمت افکار عمومی و یا برهنگی فرهنگی سواحل و جنگل و دریا و دشت مازندران بنگریم ؛بیشتر باید به وزین نبودن فرهنگ عریانی مسافران با فرهنگ های غربی در استان را تلنگر بزنیم.
آیا مسئولان کمیته های سفر در مازندران و یا متولیان فرهنگی دریا ،مسئول بروز حوادثی از جمله سد لفور،خزرشهرها و موضع اخیر هتک حرمت جوانک ماجراجو نیستند.؟!
◀عزاداری اباعبدلله الحسین علیه السلام، که رمز پایداری هر خانواده ایرانی است چگونه باید در اماکن تفریحی مازندران ترویج می شد؟؟
خبر بازداشت فرد هتاک به مازندران و مازندرانی اگر چه در سرعت بالا انجام شد،اما هزاران نمونه چون این نمونه اخیر را می توان پایش کرد؟!
زخم بر پیکر مازندران زیاد است و درستترین کار اینست که سکوت نکنیم در مقابل ویلاخواران،جنگل خواران وخوش نشین هایی که عایدی برای مازندران ندارند.
نگاهی به ساخت سریال هایی دل گونه از روند فراآیندی عاشقانه ایرانی ها،میل به تفریح فراوان در شمال کشور،در نظر گرفتن روابط تفریح نوشانه در شمال ، بیش از اندازه نگاه ها را به این سمت و سو می کشد که هدف نهایی از#تبدیل_سرزمین_علویان_تبرستان به#جولانگاه_تفریح_نوشانه چیست؟
#سمیه_فقیه/فعال رسانه ای و فرهنگی


مازندران جولانگاه تفریح نوشانلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : مازندران جولانگاه تفریح نوشان

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir