امروز دوشنبه 04 مهر 1401 ساعت 02:46:12

دوربین خبر

کد مطلب : 31715 -تاریخ انتشار : سه شنبه 11 شهریور 1399 -ساعت : 14:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تقویت مدارس سمپاد مورد توجه قرار بگیرد/تاکید بر شناسایی استعدادهای خاص و نخبگان

رهبر انقلاب اسلامی:

تقویت مدارس سمپاد مورد توجه قرار بگیرد/تاکید بر شناسایی استعدادهای خاص و نخبگان

به گزارش دوربین خبر،

 رهبر انقلاب، امروز در جمع روسای آموزش و پرورش کشور گفتند:: امارات متحده عربی هم به دنیای اسلام خیانت کرد، هم به ملتهای عرب و کشورهای منطقه خیانت کرد و هم به فلسطین خیانت کرد.

ایشان افزودند:البته این خیانت دیر نخواهد پایید اما این لکه ننگ بر آنها خواهد ماند.
پای صهیونیستها را به منطقه باز کردند و مسئله فلسطین را که مسئله غصب یک کشور است به فراموشی سپردند و عادی‌سازی کردند.

آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی همچنین تصریح کردند:ملت فلسطین زیر فشارهای شدید قرار دارند از همه جهات، آن‌وقت آنها می‌آیند با اسرائیلی‌ها و عناصر پلید آمریکایی مثل آن یهودی که در خانواده ترامپ وجود دارد علیه مصالح دنیای اسلام کارمیکنند و با قساوت تمام با دنیای اسلام برخورد میکنند و امیدوارم اماراتی‌ها زود بیدار شوند و کاری که کرده‌اند را جبران کنند.

 از ملت عزیز بخاطر حسن رفتارشان در دهه عاشورا تشکر میکنم

 رهبر انقلاب در ارتباط تصویری با اجلاس مدیران و رؤسای آموزش‌وپرورش کشور خاطرنشان ساختند:از ملت عزیز ایران تشکر میکنم به خاطر حسن رفتارشان در دهه‌ی عاشورا که واقعاً امسال را به عنوان یک پدیده در تاریخ کشور ماندگار کرد.

مقام معظم رهبری با بیان اینکه وجود محدودیت‌های شدید ناشی از بیماری و انتشار بیماری و مراقبت از اینکه این انتشار انجام نگیرد، در عین حال حفظ شور حسینی و حفظ مجالس. این مجالس عظیمی که تشکیل شد و حرکت عظیم معنوی‌ای که مردم از خودشان نشان دادند گفتند:همچنین از گویندگان محترم، مداحان و مرثیه‌خوانان محترم و عزیز من واقعاً صمیمانه تشکر میکنم. بنده کسی نیستم که تشکر کنم، به عنوان یک فرد مرید اهل بیت علیهم‌السلام و مرید عاشورا، حقیقتاً متشکرم.

 رهبر انقلاب مدارس پرورش استعدادهای درخشان یا همان سمپاد را از مسائل مهم و اساسی آموزش و پرورش خواندند و با اشاره به ابلاغ مصوبه مربوط به مدارس سمپاد که با تأخیر هم انجام شد، بر جدی گرفتن موضوع شناسایی و پرورش استعدادهای درخشان تأکید کردند و افزودند: جایگاه کشور در المپیادها نیز باید بهبود و ارتقاء یابد زیرا در سال های اخیر وضعیت ما برجسته نبوده است. لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : تقویت مدارس سمپاد مورد توجه قرار بگیرد/تاکید بر شناسایی استعدادهای خاص و نخبگان

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir