امروز چهار شنبه 30 مهر 1399 ساعت 11:01:03

دوربین خبر

کد مطلب : 31732 -تاریخ انتشار : یکشنبه 16 شهریور 1399 -ساعت : 15:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جدال نابرابر مالکان تیم فوتبال بر سر حفظ بازیکنان/ارقام نجومی قراردادهای مالی

جدال نابرابر مالکان تیم فوتبال بر سر حفظ بازیکنان/ارقام نجومی قراردادهای مالی

مالک باشگاه نساجی اینستاگرامی در خصوص خروج بازیکنان و جدال نابرابر حفظ تیم اعتراض می کند.دوربین خبر گزارش می دهد...

به گزارش دوربین خبر، درحالی که بسیاری از تیم های مطرح لیگ برتر درحال ثبت و تمدید قرارداد با بازیکنان مدنظر تیم خود هستند ؛ در باشگاه نساجی شاهد خروج بازیکنانی هستیم که در اکثر دیدار های فصول گذشته این تیم در ترکیب اصلی بوده اند .

طی روز های گذشته شاهد خداحافظی برخی بازیکنان از تیم نساجی بودیم که بسیاری از هواداران این تیم انتظار تمدید و حفظ آنها در تیم را داشتند اما انگار مدیران نساجی به کل فراموش کرده بودند که با آنها مذاکره داشته باشند !

در این میان برخی شایعات خبر از مازاد بودن این بازیکنان میدادند و عنوان شد این بازیکنان در لیست محمود فکری جایی نداشتند که بعید است فکری بازیکنانی را در لیست مازاد قرار دهد که اولا از آنها در ترکیب اصلی استفاده میکرده و دوما از کیفیت خوبی برخوردار بودند .

در ادامه برخی پای مدیران برنامه این بازیکنان را به این ماجرا ها باز کردند و تصمیم جدایی این بازیکنان را خلاف خواسته باشگاه و بازیکن دانستند و به نوعی جدایی ها را به گردن مدیر برنامه ها انداختند که با توجه به عدم جبهه گیری باشگاه نساجی و مدیران آن , به نظر میرسد این اظهارات نیز بی اساس بوده و احتمالا این جدایی ها با آگاهی کامل باشگاه صورت گرفته است .

اگرچه تنها تعدادی از بازیکنان نساجی که از کیفیت نسبتا مناسبی هم در بازی های این تیم برخوردار بودند از این تیم جدا شدند , اما همچنان از گوشه و کنار باشگاه نساجی خبر میرسد که تعدادی دیگر از بازیکنان نساجی نیز از تیم های دیگر پیشنهادات خوبی دریافت کرده اند و اگر مدیران باشگاه نسبت به تمدید قرارداد آنها غفلت کنند , احتمالا باید شاهد سیل عظیمی از خروج بازیکنان را در نساجی شاهد باشیم .

مسولان باشگاه نساجی همچون سالهای گذشته , چراغ خاموش و بدون هیچ اطلاع رسانی در رسانه ها , در حال مذاکره با گزینه های مد نظر خود هستند . که این موضوع از یک سو خوب است , چرا که بدون حاشیه کار خود را در آرامش میتوانند پیگیری کنند و از سویی نیز بد خواهد بود, چراکه هواداران نساجی در بی خبری محض از وضعیت نقل و انتقالات باشگاه ؛ هر روز با اخبار مختلفی مبنی بر خروج یا پیشنهاد سایر تیم ها به بازیکنانشان رو به رو هستند و همین موضوع به نگرانی آنها در خصوص آینده این تیم اضافه خواهد کرد .

اگرچه مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران در صفحه اینستاگرام خود از تعامل مالک , مدیران و سرمربی تیم برای بستن تیمی در خور باشگاه نساجی و هوادارانش سخن گفت ولی تا کنون فقط شایعات جدایی و تنها یک تمدیدی از باشگاه به چشم میخورد .

در آخر به مدیران باشگاه یادآور میشویم که این باشگاه طی سالیان گذشته همواره شاکله اصلی خود را نتوانسته به صورت کامل حفظ کند و هیچ وقت جایگزین های مناسبی نیز برای آنها انتخاب نشد که همین موضوع سبب نگرانی زیاد هواداران مازنی شده است و انتظار میرود در این روز های حساس مدیران باشگاه علاوه بر جذب بازیکنان جدید مراقب خروج و یا تحرکات مشکوک سایر تیم ها باشند تا مبادا شاه مهره های اصلی تیم را از ما بربایند . چرا که هواداران نساجی بخاطر سهل انگاری مدیران قبلی هرساله شاهد سونامی خروج بازیکنانشان از نساجی در انتهای فصل بودند .


منبع : نساجی پلاس


لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : جدال نابرابر مالکان تیم فوتبال بر سر حفظ بازیکنان/ارقام نجومی قراردادهای مالی

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir