امروز یکشنبه 04 آبان 1399 ساعت 20:31:08

دوربین خبر

کد مطلب : 31754 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 شهریور 1399 -ساعت : 10:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تکریم از 10 هزار زن مازندرانی فعال در دفاع مقدس

در جلسه استانی گرامیداشت فعالان دفاع مقدس اعلام شد:

تکریم از 10 هزار زن مازندرانی فعال در دفاع مقدس

به گزارش دوربین خبر،

«سمیه قاسمی طوسی» از تکریم 10 هزار زن مازندرانی با مسئولیت‌های بهیار، پزشک، امدادگر و بسیجیان خط مقدم به مناسبت چهامین سالگرد دفاع مقدس در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران، «سمیه قاسمی طوسی» مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران پیش از ظهر امروز در دومین جلسه ویدئوکنفرانسی کمیته بانوان ستاد چهلمین سالگرد دفاع مقدس استان که با حضور مسئولین سازمان مشارکت زنان در دفاع مقدس تهران و کمیته بانوان مراکز استانها برگزار شد، با بیان اینکه همانگونه که لشکر ویژه 25 کربلا به عنوان یک لشکر خط‌‌شکن و قوی در جنگ و دفاع مقدس نقش اثرگذاری داشت، از فعالیت 14 هزار زن مازندرانی در امر پشتیبانی از جنگ خبر داد و اظهار داشت: این بانوان به‌صورت نامنظم در سال‌های دفاع مقدس دوشادوش مردان در امر جهاد فعالیت می‌کردند.
رئیس کمیته بانوان ستاد چهلمین سالگرد دفاع مقدس مازندران همچنین از فعالیت ۵۴ ستاد، ۱۲۷ مقر، ۲۹ پایگاه و دو هزار و ۸۵ زن فعال در این عرصه خبر داد و گفت: همچنین زنان مازندرانی با جمع آوری ۲۳۰ میلیون تن خوراکی، ۱۶۰ میلیون متر پوشاک و ۲۳۰ میلیون تن اقلام غیرخوراکی و حجم گسترده‌ای از ملزومات رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، در سنگر پشتیبانی جنگ فعال بودند.
وی از تکریم 10 هزار زن مازندرانی با مسئولیت‌های بهیار، پزشک، امدادگر و بسیجیان خط مقدم به مناسبت چهامین سالگرد دفاع مقدس در استان خبر داد و گفت: همچنین رونمایی از 10 عنوان کتاب در حوزه زن و دفاع مقدس، پخش ویژه برنامه رادیویی «مهربانوی ایثار» ویژه مادران و همسران شهدا، پخش ویژه برنامه تلویزیونی «پلاک هشت» از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس امسال به شمار می‌آید.
انتهای پیام/

????اختصاصی مازندمجلس

????در صورت حضور در انتخابات؛

????رئیس ستاد قالیباف در مازندران از جمعیت پیشرفت و عدالت خواهد بود

????در پی انتشار شایعه‌ای مبنی بر انتخاب رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در انتخابات ۱۴۰۰ در مازندران، کوروش گرجی عضو شورای مرکزی جمعیت پیشرفت و عدالت جوابیه‌ای برای ما ارسال داشتند که عینا منتشر می‌شود.

????در شرایطی که اولین دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت استان مازندران با یک رای قاطع، انتخاب و در مراسمی با حضور اعضای شوراهای مرکزی این جمعیت در شهرستان‌های استان، معرفی گردید، شاهد شایعه‌ای هستیم مبنی بر انتخاب فرد دیگری به عنوان مسئول ستاد آقای دکتر قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو در استان و معرفی این شخص از سوی آقای دکتر پورموسوی.

????در همین راستا لازم دیدم با استناد به فرمایشات رئیس مجلس شورای اسلامی، دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت در کشور، مسئول دفتر رئیس مجلس در تهران و اطلاعات شخصی خودم، مواردی را به عرض برسانم تا از تشویش بیش از پیش اذهان علاقمندان به جناب آقای دکتر قالیباف جلوگیری گردد:

????۱.جناب آقای دکتر قالیباف، بارها و در مناسبت‌های مختلف، تاکید نمودند که هرگونه فعالیت سیاسی ایشان صرفا از طریق جمعیت پیشرفت و عدالت صورت می‌پذیرد.

????۲.آقای دکتر قالیباف در کسوت ریاست مجلس، برنامه ی مدون چهار ساله‌ای را پیش رو داشته و در حال حاضر به هیچ وجه برنامه‌ای برای انتخابات ریاست جمهوری ندارند.

????۳.قطعا خروجی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، مورد حمایت همه جانبه‌ی جمعیت پیشرفت و عدالت خواهد بود.

????۴.آقای دکتر قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ نشان دادند که به وحدت نیروهای انقلاب پایبند بوده و عزت خود را از خداوند طلب می‌کنند.

????۵.اکثریت علاقمندان به آقای دکتر قالیباف، سالهاست که در جمعیت پیشرفت و عدالت استان، مشغول فعالیت جدی هستند. در نتیجه معرفی فردی خارج از این مجموعه به عنوان رئیس ستاد آقای دکتر قالیباف در استان؛ ناپختگی سیاسی محض و غیرممکن است.

????۶.آقای دکتر قالیباف، با رای بسیار بالایی، خدمت در کسوت ریاست مجلس را آغاز کردند، انتخاب فردی که برای رئیس مجلس نشدن ایشان فعالیت می‌کردند، به عنوان رئیس ستاد ایشان در استان، منجر به دلسردی شدید علاقمندان به رئیس مجلس شده و از تدبیر سیاسی به دور است.

????۷.معمولا افرادی با انگیزه‌هایی همچون مطرح کردن خود و یا بهره‌برداری سیاسی شخصی، همواره دست به چنین اقداماتی می‌زنند که قطعا نتیجه‌ی آن، ضربه زدن مستقیم به اتحاد نیروهای انقلاب خواهد بود.

????۸.امتحان چندین باره‌ی تعدد ستادهای انتخاباتی، به نیروهای انقلابی ثابت کرد که موفقیت فقط از طریق اتحاد حاصل می‌گردد و قطعا نزدیکان آقای دکتر قالیباف از این تجربه بهره‌مند هستند.

و من الله التوفیق

*کوروش گرجی
عضو شورای مرکزی جمعیت پیشرفت و عدالت کشورلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : تکریم از 10 هزار زن مازندرانی فعال در دفاع مقدس

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir