امروز چهار شنبه 07 آبان 1399 ساعت 00:30:01

دوربین خبر

کد مطلب : 31761 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 شهریور 1399 -ساعت : 19:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن
رونمایی از کتاب "من می آیم"

رونمایی از کتاب "من می آیم"

به گزارش دوربین خبر،

آئین رونمایی از کتاب سردار شهید سید منصور نبوی با عنوان من می آیم با حضور آیت الله لائینی " نماینده ولی فقیه در استان ", خانواده معزز این شهید بزرگوار,فرمانده سپاه کربلا, مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا , سردار شالیکار " فرمانده قرارگاه غدیر شمال", سردار کمیل کهنسال, سردار رستمیان و دیگر مسئولین و فرماندهان استانی صبح امروز در حسینیه عاشقان کربلا ساری برگزار شد.


سردار رزاقیان در آیین رونمایی از کتاب من می آیم اظهار داشت: حضرت آقا در آن دوران با توجه به شرایط نامناسب نیروها و نداشتند خطوط پدافندی گفت : لشکر ۲۵ کربلا کار بزرگی انجام داد که لشکر ۲۵ کربلا ، لشکری قوی ،خط شکن ، و خط نگهدار است.

وی در ادامه افزود: یک شرایطی در مقطع جنگ بر جبهه های جنگ حاکم بود و در آن شرایط بد و با یک روند فرسایشی وارد جنگ شدیم و یک اتفاقی در آن مقطع افتاد هم برای ما هم برای عراقی ها‌.
شرایط عراقی ها از نظر امکانات و نفرات خودی بهتر از ایران بود ، تجهیزات ما عمدتا وابسته به عملیات ها بود و باید از آنجا تامین می شد . شرایط ایران قطعا از شرایط دشمن بهتر نبود .

وی در پایان تاکید کرد: سید منصور نبوی از چهره های تاثیر گذار و دوست داشتنی در جنگ بود که در کنار فرماندهان، تیپ ها ، گردان ها و شهدای سرشناس دفاع مقدس برای دفاع از مرز و بوم فرماندهی و هدایت لشکر ۲۵ کربلا را عهده دار بود و در نهایت به درجه رفیع شهادت رسید.


رونمایی از کتاب "من می آیم"

رونمایی از کتاب "من می آیم"

رونمایی از کتاب "من می آیم"

رونمایی از کتاب "من می آیم"

رونمایی از کتاب "من می آیم"لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : رونمایی از کتاب "من می آیم"

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir