امروز چهار شنبه 30 مهر 1399 ساعت 08:53:17

دوربین خبر

کد مطلب : 31809 -تاریخ انتشار : دوشنبه 31 شهریور 1399 -ساعت : 14:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کوتاه از انتظامی مازندران

کوتاه از انتظامی مازندران

به گزارش دوربین خبر،

آزادسازی 31 هزارمتر از اراضی ملی در گلوگاه 

فرمانده انتظامی استان مازندران از آزاد سازی 31 هزار متر از اراضی ملی به ارزش 40 میلیارد ریال در شهرستان گلوگاه خبر داد . 

 سردار"مرتضی میرزایی" با اعلام این خبر، گفت: در پی تصرف مقادیر قابل توجهی از اراضی ملی توسط 4 نفر از سودجویان در شهرستان گلوگاه موضوع در دستور کار ماموران انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران،افزود: در جریان رسیدگی به این پرونده، پس از هماهنگی های قضائی با همکاری ماموران انتظامی شهرستان گلوگاه و اداره منابع طبیعی آن شهرستان زمین های تصرف شده از ید متهمان رها سازی و بناهای ایجاد شده در آن تخریب شد .

سردارمیرزایی ارزش زمین رهاسازی شده از چنگ زمین خواران را بالغ بر 40 میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار داشت: متهمان پس از دستگیری و تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند .

این مقام انتظامی، با اشاره به این که تجاوز به منابع طبیعی، تجاوز به سرمایه های کشور و حقوق همه مردم به ویژه نسل آینده این کشور است، گفت: زمین خواران بدون در نظر گرفتن حق عامه مردم در بهره مندی از نعمت های خدادادی با هدف رسیدن به سودهای کلان اقدام به تصرف زمین و منابع طبیعی می کنند که برای مقابله با این مشکل، همکاری همه مردم و دستگاه های نظارتی الزامی است .


دستگیری سارق طلاجات منزل در نوشهر 

فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری سارق میلیاردی طلاجات منزل و کشف اموال سرقتی در شهرستان نوشهر خبر داد. 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار مرتضی میرزایی درباره جزئیات این خبر، گفت: در پی سرقت طلاجات و اشیاء گرانقیمت از یک ممنزل مسکونی در شهرستان نوشهر، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: در اجرای این ماموریت، کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با بررسی های همه جانبه سارق را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

سردارمیرزایی از کشف اموال سرقتی به ارزشی بالغ بر 5 میلیارد ریال که متهم آن را در یکی از مناطق جنگلی این شهرستان دفن کرده بود خبر داد و تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده با قرار قانونی مناسب از سوی مرجع قضائی روانه زندان شد.

دستگیری 3 سارق منزل و مغازه در رامسر 

فرمانده انتظامی شهرستان رامسر از دستگیری 3 سارق منزل و منزل با 12 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد . 

به گزارش پايگاه خبري پليس ، سرهنگ علی قیصری، در تشریح این خبر، گفت: در پي وقوع سرقت منزل و مغازه در شهرستان رامسر ، موضوع در دستور كار پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان رامسر، افزود: در اجرای این ماموریت کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه موفق به شناسایی 3 سارق حرفه ای در جریان رسیدگی به پرونده شدند.

سرهنگ قیصری، خاطر نشان كرد: پس از هماهنگی های قضائی متهمان در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند و در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به 12 فقره سرقت از منازل و مغازه در این شهرستان اعتراف کردند.

وی از کشف مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی از مخفیگاه متهمان خبر داد و اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

قیصری در خاتمه مهم‌ترين شرط پايداري امنيت در هر جامعه‌اي را مشاركت مردم با پليس برشمرد و از شهروندان خواست: درصورت برخورد با هرگونه مسائل امنیتی سریعاً ازطریق تلفن 110 مراتب را به پلیس اعلام دارند.

دیدار سردار میرزایی با خانواده معظم شهید"تقوی" در ساری 

فرمانده انتظامي استان مازندران در دیدار با خانواده شهید "صادق تقوی" ، گفت: خانواده های شهداء و جانبازان با صبر واستقامت خود از اجر و منزلت بالایی در پیشگاه خداوند متعال برخوردارند. 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، به منظور دلجویی از خانواده های معظم شهدا، سردار مرتضی میرزایی با خانواده های معظم شهید صادق تقوی در شهرستان ساری دیدار و از آنان دلجویی کرد.

فرمانده انتظامی استان مازندران در این دیدار با اشاره به اين که خانواده شهدا از جايگاه و منزلت بالايي برخودار هستند، بیان داشت: خانواده شهداء با صبر واستقامت خود باعث افزایش هر چه بیشتر منزلت خود در پیشگاه خداوند متعال می شوند.

سردار میرزایی با بیان این که اميدواريم ما نيز پیروان حقیقی شهيدان گرانقدر باشيم تا عظمت و عزت کشورمان را به مراتب بالاتر ببریم ، تصریح کرد: دشمنان اسلام بدانند كه ملت عزیز کشور ما در راه اسلام از تمامی دارایی وحتی جان عزیزشان هم گذشته اند و خواهند گذشت.

فرمانده انتظامی استان در ادامه دیدار با خانواده های معظم شهدا را ادای دين به ارزش ها و آرمان هاي والاي انقلاب دانست و گفت: دفاع از آرمان هاي انقلاب و مسير پرافتخاري که شهدا و جانبازان درآن پاي نهادند وظيفه است که به دوش ما نهاده شده است.


انهدام باند سارقان منزل با 8 فقره کشف در فریدونکنار 

فرمانده انتظامي شهرستان فریدونکنار از باند سرقت از منزل با 8 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. 

سرهنگ "حسن هاشم پور" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس،گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت منزل در شهرستان فریدونکنار، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار، تصریح کرد: ماموران با يک سري اقدامات اطلاعاتي و بررسی های همه جانبه یک باند 5 نفره را شناسايي و در عملیاتی ضربتی دستگیر گردید .

سرهنگ هاشم پور با بیان اینکه متهمان در بازجويي و تحقيقات به عمل آمده تاکنون به 8 فقره سرقت در این شهرستان اعتراف کردند، اظهار داشت: این سارقان پس از تشکيل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان فریدونکنار به شهروندان توصیه کرد: ضمن توجه به هشدارهای انتظامی، در صورت برخورد با هرگونه مورد مشكوك موضوع را سريعاً با شماره تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.


جمع آوری 23 معتاد متجاهر در بابل 

فرمانده انتظامی شهرستان بابل از جمع آوری 23 معتاد متجاهر و پرخطر در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی این شهرستان خبر داد . 

سرهنگ "سید محسن جعفری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر گفت: در راستای اراتقاء امنیت اجتماعی و پاسخ به مطالبات مردمی، طرح جمع آوری معتادان متجاهر در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان بابل، تصریح کرد: ماموران در اجرای این طرح 23 معتاد متجاهر را شناسایی و دستگیر و به مراکز درمانی و کمپ های ترک اعتیاد معرفی کردند.

سرهنگ جعفری با قدردانی از همکاری دانشگاه علوم پزشکی، دستگاه قضائی و سازمان بهزیستی در اجرای این طرح، از شهروندان خواست: برای برقراری نظم و امنیت عمومی در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک در محدوده محل سکونت خود مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.


کشف 3 تن چوب قاچاق در سوادکوه 

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه از کشف 3 تن چوب جنگلی قاچاق از نوع راش از یک خودروی وانت نیسان خبر داد. 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ عبدالله اکبری با اعلام اين خبر، گفت: در راستاي مبارزه با قاچاق محصولات و فرآورده های جنگلی، ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک خودروی وانت نیسان حامل بار چوب مظنون شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه، تصریح کرد: ماموران در اقدامی غافلگیرانه این خودرو را متوقف و در بازرسی از ان 3 تن چوب جنگلی قاچاق از نوع راش به ارزش 100 میلیون ریال کشف کنند.

وی از دستگیری راننده خودرو در این ارتباط خبر داد و اظهار داشت: چوب آلات مکشوفه به اداره منابع طبیعی شهرستان تحویل و متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

كشف 17تن چوب قاچاق در سوادکوه شمالی 

فرمانده انتظامي شهرستان سوادکوه شمالی،از توقيف سه خودرو با 17 تن چوب جنگلي قاچاق در این شهرستان خبر داد. 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس،سرهنگ"حمیدرضا فرهودی"درتشريح اين خبر،گفت: در راستاي طرح مبارزه با قاچاق کالا، ماموران انتظامي اين فرماندهي حين کنترل خودروهاي عبوري به سه خودروی حامل چوب مظنون شدند.

وی افزود: بازرسی از این خودروها 17 تن چوب آلات جنگلی که قاچاقچیان آن را از جنگل های اطراف این شهرستان برداشت کرده بودند کشف شد.

سرهنگ فرهودی از توقیف خودروهای مورد نظر خبر داد و افزود:در این راستا رانندگان این خودروها نیز دستگیر و پس از تشکيل پرونده براي سير مراحل قانوني تحويل مرجع قضائي شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان سوادکوه شمالی از عزم راسخ پليس براي برخورد با پديده قاچاق کالا خبر داد و به شهروندان توصيه كرد:در صورت مشاهده هرگونه قاچاق کالا مراتب را سريعاً به پليس 110 اطلاع دهند.


دستگیری 4 نفر از مخلان نظم و امنیت عمومی در محمودآباد 

فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد از دستگیری 4 مزاحم نوامیس و اخلالگران نظم و امنیت عمومی در این شهرستان خبر داد . 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمود حسین زاده در تشریح این خبر، گفت: با هدف برقراری نظم و امنیت عمومی، طرح مقابله با اراذل و اوباش در سطح شهرستان به اجرا در آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد، افزود: در اجرای این طرح ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی 4 نفر از افرادی که با ایجاد مزاحمت برای نوامیس مردم و شرارت موجب اخلال در نظم و امنیت عمومی و رعب و وحشت در بین شهروندان شده بودند را شناسایی کردند.

سرهنگ حسین زاده با بیان این که این افراد در یک عملیات ضربتی دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، تصریح کرد: بدون شک همکاری مردم با پلیس نقش موثری در برقراری نظم و امنیت جامعه دارد.

وی در خاتمه با بیان این که امنیت مردم خط قرمز پلیس است، به هنجار شکنان هشدار داد: پلیس در مواجهه با کسانی که بخواهند امنیت مردم را خدشه دار کنند برابر با قانون برخورد خواهد کرد و در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد .لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : کوتاه از انتظامی مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir