امروز چهار شنبه 30 مهر 1399 ساعت 11:27:35

دوربین خبر

کد مطلب : 31838 -تاریخ انتشار : شنبه 05 مهر 1399 -ساعت : 18:23

چاپ به اشتراگ گذاشتن
رونق تولید و رفع موانع قضایی چوب و کاغذ دستور کار دادگستری مازندران

رونق تولید و رفع موانع قضایی چوب و کاغذ دستور کار دادگستری مازندران

به گزارش دوربین خبر،

حجت الاسلام والمسلمین اکبری به همراه دادستان مرکز استان از کارخانه صنایع چوب و کاغذ ساری بازدید کرد.

اکبری رئیس کل دادگستری مازندران به همراه دادستان مرکز استان ضمن بازدید از تمامی بخش های کارخانه صنایع چوب و کاغذ مازندران گفت: دستگاه قضایی استان در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در سال جهش تولید مبنی بر حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی، با همکاری دیگر ادارات مرتبط از تمامی ظرفیت های خود برای رونق و شکوفایی واحدهای تولیدی و صنعتی استفاده خواهد کرد.
عالی ترین مقام قضائی استان در ادامه ضمن تاکید بر لزوم رشد صنعت ورفع موانع تولید اظهار داشت: صنعت کشور و استان نیاز به پا برجا ماندن این کارخانجات دارد و همه مسئو لین برای در چرخه ماندن این واحد ها باید همسو باشند تا صنعت در استان به سمت ماندگاری ، شکو فائی و پیشرفت پیش برود.
رئیس کل دادگستری مازندران همچنین خاطرنشان کرد : با توجه به ظرفیت های استان مازندران و حجم انبوه جنگل ها و پوشش گیاهی، سیاست های واحدهای تولیدی صنعتی باید در راستای حفظ این مواهب الهی و گران بها باشد.
حجت الاسلام اکبری در ادامه افزود: شرایط سال های اخیر به گونه ای بوده که علی رغم اینکه تحت تحریم های بین المللی بوده وهستیم ولی با پیروی از منویات مقام معظم رهبری مبنی بر خروج از اقتصاد نفتی ، با تکیه بر اقتصاد مقاومتی وحمایت از واحدهای تولیدی داخل، توانستیم نقش موثری دررونق تولید و اشباع بازار داخلی داشته باشیم.
شایان ذکر است ، در پایان این بازدید مقرر شد بعضی از مشکلات و موانع اقتصادی این واحد تولیدی در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری کل استان مازندران مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد تا تصمیماتی قانونی و صحیح جهت رفع مشکلات با همکاری دیگر مراکز مرتبط اتخاذ شود.


رونق تولید و رفع موانع قضایی چوب و کاغذ دستور کار دادگستری مازندران

رونق تولید و رفع موانع قضایی چوب و کاغذ دستور کار دادگستری مازندرانلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : رونق تولید و رفع موانع قضایی چوب و کاغذ دستور کار دادگستری مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir