امروز پنج شنبه 08 آبان 1399 ساعت 12:11:31

دوربین خبر

کد مطلب : 31895 -تاریخ انتشار : یکشنبه 13 مهر 1399 -ساعت : 16:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پرونده 18 دهیار متخلف مازندران بررسی شد

پرونده 18 دهیار متخلف مازندران بررسی شد

به گزارش دوربین خبر،

در جلسه هیأت تخلفات اداری استانداری مازندران به پرونده تخلفاتی 18 دهیار رسیدگی و احکام محکومیت صادر و یکی از دهیاران به انفصال محکوم شد .

حسن خیریانپور معاون استاندار و رئیس هیأت تخلفات اداری استانداری مازندران تصریح کرد : با توجه به شرایط خاص روستاهای استان مازندران ضرورت کنترل بر عملکرد دهیاران به ویژه در حوزه ساخت و سازها اجتناب ناپذیر است ، لذا هیأت تخلفات اداری استانداری وفق قانون ، قاطعانه با هرگونه تخلفات دهیاران برخورد خواهد کرد .

رئیس هیأت تخلفات اداری استانداری مازندران به بخشداران توجه داد : در جهت ایفای نقش مراقبتی و کنترلی خود نسبت به نظارت بر عملکرد دهیاران به دقت انجام وظیفه نمایند تا تبعات بروز تخلفات دهیاران از جهت قصور نظارت بر  عملکرد دهیاریها متوجه بخشداران نشود.  

وی افزود: در زمینه تهیه گزارش تخلفات دهیاران، سازمان بازرسی کل استان- دفتر امور روستایی و شوراهای اسلامی استانداری – حراست – دفتر بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری همکاری و اقدامات لازم را انجام می دهند و دریافت گزارشات مردمی هم زمینه تنظیم پرونده و رسیدگی به تخلف در هیأت تخلفات را موجب خواهد شد.  لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : پرونده 18 دهیار متخلف مازندران بررسی شد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir