امروز چهار شنبه 30 مهر 1399 ساعت 02:42:28

دوربین خبر

کد مطلب : 31922 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 17 مهر 1399 -ساعت : 14:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن
لزوم حفظ ذخیره گاه مرغ لاین در مازندران

لزوم حفظ ذخیره گاه مرغ لاین در مازندران

به گزارش دوربین خبر،

نشست ملی در پاستور برای توسعه مرغ لاین بابلکنار برگزار شد

استاندار مازندران اوایل هفته جاری همراه با کریمی، نماینده مردم بابل در مجلس و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، سعادتی، رئیس مجمع نمایندگان مازندران و فرماندار شهرستان بابل از مجتمع پرورش و اصلاح نژاد مرغ لاین بابلکنار بازدید کرد تا در نشست با دولتمردان راهکارهای توسعه این مجموعه را به درستی بیان و تشریح کند.

احمد حسین زادگان در این بازدید با تاکید بر اهمیت این ذخیرگاه بسیار مهم، ضمن تماس با وزیرجهادکشاورزی، مسایل و مشکلات این مجتمع را طرح کرد و قول داد روز چهارشنبه برای تداوم پیگیری ها و رایزنی های ملی در این راستا به دیدار دکتر جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری برود.

مقام عالی دولت در مازندران  در نشستی به ریاست معاون اول رییس جمهور و مدیران مرتبط، به طرح اهمیت، مسایل و مشکلات و رفع موانع پیش روی مجتمع پرورش و اصلاح نژاد مرغ لاین بابلکنار پرداخت.

استاندار مازندارن که حل مشکلات این مجموعه را در گرو همدلی و هم افزایی مجموعه مدیریتی استان و مجمع نمایندگان می داند، بر تداوم پیگیری ها تا رفع کامل موانع پیش روی این مجتمع تاکید کرد.

این مجموعه برای خودکفایی و رفع وابستگی به واردات جوجه یک روزه از اهمیت حیاتی برخوردار است.

حسین زادگان با اشاره به دغدغه رهبر معظم انقلاب برای حفظ نژاد و ذخیره ژنتیکی کشور در صنعت طیور؛ افزود: در نشست با معاون اول رییس جمهور و مسئولان مرتبط ملی، زیرساخت ها و اعتبار مورد نیاز مجموعه مرغ لاین برای توسعه و رونق مورد بررسی قرار گرفت تا شاهد شکوفایی اقتصادی این مجموعه استراتژیک باشیم

???? @OstandariMazandaran_irلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : لزوم حفظ ذخیره گاه مرغ لاین در مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir