امروز یکشنبه 04 آبان 1399 ساعت 20:04:33

دوربین خبر

کد مطلب : 31928 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 17 مهر 1399 -ساعت : 19:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مشکل کارانه کادر درمان در همه کشور وجود دارد/راه های استان مدیریت شود

قاضی زاده هاشمی:

مشکل کارانه کادر درمان در همه کشور وجود دارد/راه های استان مدیریت شود

به گزارش دوربین خبر،

 امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نایب رییس مجلس شورای اسلامی در جلسه ستاد مقابله با کرونای مازندران که شهرستان بابلسر برگزار شد ، افزود : ویروس کرونا به ما نشان داد که نه تنها مردم ما از تاب آوری بالایی برخوردار هستند ، بلکه در چنین شرایطی کاملا متحد و منسجم عمل می کنند که این نشان از قدرت جامعه ما دارد.

وی ویروس کرونا را یک بحران چند جانبه توصیف کرد و گفت : در حال حاضر با وجود مسایل و مشکلات سیاسی و اقتصادی ناشی از کرونا و همزمانی آن با تحریم های ظالمانه ، کشور توانست با این بحران بزرگ رو به رو شده و مقابله کند.

نماینده مردم مشهد در مجلس شوراری اسلامی پرسنل بیمارستانی را مبارزان اصلی و خط مقدم جنگ با ویروس کرونا دانست و افزود : شرایط کشور شرایطی سخت است و همه اقشار جامعه از جمله پرسنل بیمارستان تحت فشار قرار دارند .

وی با بیان اینکه شرایط فعلی باید توسط همه درک شود ، افزود : در این شرایط همه باید خویشتن دار باشند زیرا تشدید بحران آسیب بیشتری به مردم وارد می کند و سودجویان نیز به دنبال استفاده ابزاری از مطالبات مردم هستند.

قاضی زاده هاشمی با تقدیر از کادر بهداشت و درمان استان مازندران افزود:مازندران بیشترین شهید سلامت را تقدیم کرد که جای قدردانی دارد.

وی تصریح کرد: مشکلات کارانه معوق در سراسر کشور وجود دارد پرسنل بهداشت ودرمان تحت فشار هستند باید مراقبت کنیم تا این فشارها به بحران تبدیل نشود.

نایب رییس مجلس ابراز امیدواری کرد که با تدابیر اتخاذ شده از سوی دولت بزودی معوقات باقی مانده پرستاران پرداخت و مشکلات آنها رفع شود.

قاضی زاده هچنین خواستار مدیریت در مبادی ورودی استان ها شد و گفت: امید است با تقویت برخی سیاست ها و اعمال قوانین ، ورودی استان ها مدیریت شود تا استان های پر رفت و آمدی مانند مازندران بتوانند با خروج از پیک دوم به سمت بهبودی و خروج از وضعیت قرمز بروند.

وی با اشاره به اینکه بیماری کویید- ۱۹ هزینه های سنگینی را به بهداشت و درمان کشور تحمیل کرده است ، گفت: خواهش ما این است که مردم از سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به چرخه انتقال ویروس پایان دهند تا زودتر بتوانیم به شرایط عادی برگردیم.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : مشکل کارانه کادر درمان در همه کشور وجود دارد/راه های استان مدیریت شود

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir