امروز چهار شنبه 30 مهر 1399 ساعت 08:43:18

دوربین خبر

کد مطلب : 31954 -تاریخ انتشار : دوشنبه 21 مهر 1399 -ساعت : 11:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جشنواره"یوسف"در مازندران برگزار می شود

جشنواره"یوسف"در مازندران برگزار می شود

به گزارش دوربین خبر،مدیر ادبیات و تاریخ دفاع مقدس اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران گفت:دهمین دوره جشنواره داستان کوتاه «یوسف» در مازندران برگزار می‌شود.
«سیدمحمد صادقی سنگدهی» اظهار داشت: همزمان با سراسر کشور دهمین جشنواره داستان کوتاه دفاع مقدس «یوسف» در مازندران برگزار می‌شود.

 مدیر ادبیات و تاریخ دفاع مقدس اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مازندران از برگزاری دهمین دوره جایزه ادبی داستان کوتاه دفاع مقدس «یوسف» خبر داد و اظهار داشت: این جشنواره با موضوعات «دفاع مقدس»، «دفاع از حریم اهل بیت (ع)»، «مقاومت 45 روزه خرمشهر و حماسه فتح خرمشهر»، «مقاومت ملل» و «بیداری اسلامی» برگزار می‌شود.
این مسئول با بیان اینکه این جشنواره به صورت ملی برگزار می‌شود، ادامه داد: محدودیتی از نظر تعداد اثر وجود نداشته و هر نویسنده مازندرانی حق شرکت در بیش از یک استان را نیز ندارد.
وی افزود: آثار ارسالی باید در قالب WORD از یک تا 5 صفحه A4 ارائه شود و قبلا در کتاب یا نشریه‌ای منتشر نشده باشد.
صادقی سنگدهی، توجه و استفاده از زبان و ادبیات محلی و ویژگی‌های بومی استان، پرداخت دستاوردها و حماسه آفرینی‌های رزمندگان استان در عملیات‌ها و یگان‌ها را از جمله ویژگی‌های آثار ارسالی برشمرد.
وی زمان اعلام برگزیدگان را پنجم آذر اعلام کرد و گفت: از 10 برگزیده استانی تقدیر به‌عمل خواهد آمد و آثار برگزیده ضمن چاپ در کتاب جشنواره، به دبیرخانه کشوری ارسال خواهد شد.
این مسئول بیان کرد: مراسم اختتامیه این جشنواره با توجه به اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا برنامه‌ریزی خواهد شد.
صادقی سنگدهی ادامه داد: شرکت کنندگان می‌توانند آثار خود را تا پایان آبان به آدرس ساری، بلوار دفاع مقدس، روبروی بیمارستان شفا، اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، دبیرخانه دهمین جشنواره داستان کوتاه دفاع مقدس یوسف و یا شماره پیام‌رسان 09380104507 ارسال کنند.
انتهای پیام/لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : جشنواره"یوسف"در مازندران برگزار می شود

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir