امروز سه شنبه 15 آذر 1401 ساعت 14:47:14

دوربین خبر

کد مطلب : 31956 -تاریخ انتشار : دوشنبه 21 مهر 1399 -ساعت : 13:15

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جشنواره استانی جابرابن حیان راه اندازی شد

جشنواره استانی جابرابن حیان راه اندازی شد

به گزارش دوربین خبر،

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در جشنواره استانی جابربن حیان از تلاش معلمان، آموزگاران و مدیران آموزش و پرورش مازندران قدردانی کرد و گفت: من افتخار داشتم که در دوسال گذشته در نمایشگاه جابربن حیان که به صورت حضوری در مازندران برگزار شد، شرکت کردم و امروز هم خوشحالم که در این نمایشگاه مجازی حضور آنلاین داشته باشم.

حکیم زاده به شیوع کرونا اشاره کرد و گفت:  استفاده از فضای مجازی و کار در این فضا، هم سواد فناوری فرزندان ما را افزایش می دهد و هم توان آنان را در استفاده از نرم افزارهای مربوط بالا می برد و همه این موارد اگر با نظارت همکاران و اولیا باشد، به تقویت حس اعتماد به نفس و بروز خلاقیت هرچه بیشتر منجر خواهد شد.

وی ضمن ابراز امیدواری ازینکه چالش کرونا هرچه زودتر مرتفع شود خاطرنشان کرد: متوجه این ظرفیت ها باشیم که فضای مجازی و کارهای ارزشمندی که در این فضا انجام می شود موجب شد آموزش و پرورش بعد از کرونا نخواهد شد و هم معلمان و هم دانش آموزان ما به دستاوردهای بزرگی رسیدند که جای خوشحالی دارد.

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش در خاتمه از تلاش همه آموزگاران و همکاران اداره کل آموزش و پرورش مازندران و حمایت های مدیرکل و معاون آموزش ابتدایی در اجرای این طرح ها قدردانی کرد.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : جشنواره استانی جابرابن حیان راه اندازی شد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir