امروز چهار شنبه 30 مهر 1399 ساعت 07:38:10

دوربین خبر

کد مطلب : 31972 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 مهر 1399 -ساعت : 10:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تجهیز ورزشگاه سادات شهر لازمه پشتیبانی از تیم هورسان

تجهیز ورزشگاه سادات شهر لازمه پشتیبانی از تیم هورسان

به گزارش دوربین خبر،

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران گفت: تلاش ما بر این است که باشگاه هورسان رامسر علاوه بر والیبال و دوچرخه‌سواری در تمامی رشته های ورزشی فعالیت نمايد.

حسین حسن نژاد افزود: با توجه به صعود تیم هورسان رامسر به لیگ برتر والیبال باید سالن ورزشی شهید صدر سادات‌شهر را جهت میزبانی رقابت ها آماده می‌کردیم.

وی با اشاره به اینکه صعود هورسان رامسر به لیگ برتر والیبال دلیلی بر استانداردسازی سالن شهید صدر سادات‌شهر بود، تصریح کرد: با دستور استاندار مازندران و انتخاب پیمانکار مبلغ ۳ میلیارد تومان اعتبار جهت بازسازی این سالن تخصیص داده و با تامین منابع مالی صندلی های ویژه تماشاگران نیز بزودی خریداری می شود.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط مطلوب باشگاه هورسان رامسر در سطح ملی، تلاش خواهیم کرد در در رشته های مختلف ورزشی فعالیت نمایند که فرماندار و شهردار رامسر مکلف به بررسی موارد مختلف شدند.

حسن نژاد در پايان گفت: مهم ترین و عقلانی ترین هدفم از سفر به رامسر تقدیر از مالک باشگاه هورسان رامسر بود که توسط بخش خصوصی و بدون کمک دولت در ورزش هزینه می کند.

حسین حسن نژاد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران ضمن بازدید از سالن ورزشی شهید صدر سادات‌شهر با مالک و اعضای باشگاه ورزشی هورسان رامسر دیدار نمود.

لازم به ذکر است که با حضور حسن نژاد در دفتر باشگاه هورسان و انجام پیگیری های لازم، بزودی رامسر میزبان مرحله سوم لیگ برتر دوچرخه‌سواری کشور خواهد بود.
@mazand24لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : تجهیز ورزشگاه سادات شهر لازمه پشتیبانی از تیم هورسان

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir