امروز یکشنبه 14 آذر 1400 ساعت 09:24:04

دوربین خبر

کد مطلب : 31978 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 مهر 1399 -ساعت : 15:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن
محدودیت های ترافیکی در جاده های مازندران/هموطنان از سفر در شرایط کرونایی خودداری کنند 

محدودیت های ترافیکی در جاده های مازندران/هموطنان از سفر در شرایط کرونایی خودداری کنند 

به گزارش دوربین خبر،

رئیس پلیس راه استان مازندران از محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 ظهر امروز چهار شنبه 23 مهرماه تا ساعت 6 صبح روز یکشنبه 27 مهرماه در محورهای مواصلاتی هراز و سوادکوه خبر داد . 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا قدمی"در تشریح این خبر، گفت: به منظور افزايش ايمني ،ايجاد کشش و تسهيل در عبور و مرور وسايل نقليه، محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 23 مهرماه تا ساعت 6 صبح روز یکشنبه 27 مهرماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور تردد انواع کامیون و کامیونت از ساعت 12 ظهر تا ساعت 24 روز چهارشنبه 23 مهرماه ، از ساعت 6 صبح تا ساعت 24روزهای پنج شنبه، جمعه، شنبه و یک شنبه 24 تا 27 مهرماه  از محور هراز ممنوع است.

قدمی در ادامه، گفت: محور کندوان نیز به دلیل عملیات راهسازی از ساعت یک بعد از ظهر روز چهارشنبه 23 مهرماه تا ساعت 7 صبح روز یکشنبه 27 مهرماه مسدود است.

وی همچنین اظهار داشت: در محور سوادکوه نیز تردد انواع تریلی به استثناي حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 روز شنبه 26 مهرماه از مسیر شمال به جنوب این محور ممنوع خواهد بود.

سرهنگ قدمی در ادامه با اشاره به لزوم پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و وضعیت انتقال این بیماری به هموطنان توصیه کرد: از سفرهای غیر ضروری به این استان جدا خودداری کنند .

رئیس پلیس راه استان مازندران در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و پرهیز از سفرهای غیر ضرور- در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند .لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : محدودیت های ترافیکی در جاده های مازندران/هموطنان از سفر در شرایط کرونایی خودداری کنند 

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir