امروز چهار شنبه 30 مهر 1399 ساعت 03:26:03

دوربین خبر

کد مطلب : 31980 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 مهر 1399 -ساعت : 09:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بقاع متبرکه مازندران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توانند بازگشایی شوند

استاندار مازندران:

بقاع متبرکه مازندران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توانند بازگشایی شوند

به گزارش دوربین خبر،

استاندار مازندران با تاکید بر ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا گفت: آستان مقدس امامزادگانی که برای زیارت پرمخاطب‌تر هستند باید پروتکل‌هایی لحاظ شود و بقاع متبرکه‌ای که زائر کمتری دارند هم مدیریت شود و به نظرم قابل بازگشایی است.

احمد حسین‌زادگان استاندار مازندران امروز در دیدار با مدیران اوقاف استان که به مناسبت دهه وقف صورت گرفت، در پاسخ به درخواست حجت‌الاسلام حیدری‌جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران برای بازگشایی آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه استان گفت: آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه‌ای که از زائران کمتری برخوردار هستند می‌توان بازگشایی کرد اما برای امامزادگانی که تردد در آن زیاد است باید پروتکل‌ها رعایت شود.
وی تاکید کرد: ضرورت دارد در بقاع متبرکه با تردد بالا توسط ادارات اوقاف شهرستانها، فرمانداری‌ها و مراکز بهداشت پروتکل‌های بهداشتی ایجاد شود و سپس ادارات اوقاف با رعایت دستورالعمل‌ها می‌توانند اقدام به بازگشایی بقاع متبرکه کنند.
استاندار مازندران با بیان اینکه همه این اقدامات را برای سلامتی مردم انجام می‌دهیم، افزود: هر روز هر شب آمار را چک می‌کنم ما هم دلمان نمی‌خواست محرم و صفر اینگونه برگزار شود اما مجبوریم، تنها کسی که مصوبات کرونا را 100 درصد اجرا می‌کند شخص رهبر معظم انقلاب است و ما باید این را به عنوان یک درس ببینیم.

????*بقاع متبرکه مازندران روزانه ضدعفونی می‌شوند
حجت‌الاسلام حیدری‌جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران نیز در این‌باره گفت: آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه توسط خادمین روزانه در نوبت‌های مختلف ضدعفونی می‌شود و اوقاف هم بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری به‌دنبال اجرای پروتکل‌های بهداشتی و حفظ سلامت مردم است.
وی افزود: پس از شیوع ویروس کرونا اوقاف مازندران یکی از نهادهای نخست بود که وارد میدان مقابله با این ویروس منحوس شده و اقدام به راه‌اندازی 12 کارگاه تولید ماسک در امامزادگان کرده و در بعضی از روزها حدود 5 هزار ماسک تولید شده است.
انتهای پیام/لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : بقاع متبرکه مازندران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توانند بازگشایی شوند

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir