امروز سه شنبه 29 مهر 1399 ساعت 03:57:29

دوربین خبر

کد مطلب : 31983 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 مهر 1399 -ساعت : 14:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کاهش سهمیه آرد در انتظار خبازی های متخلف/کاهش روزانه 3 تا 5 کیسه

کاهش سهمیه آرد در انتظار خبازی های متخلف/کاهش روزانه 3 تا 5 کیسه

به گزارش دوربین خبر،

واحدهای خبازی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند با کاهش سهمیه آرد مواجه خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی، مهندس حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اعلام این خبر گفت: یکی از مواردی که کلیه واحدهای صنفی و علی الخصوص واحدهای توزیع مواد غذایی و بالاخص خبازی ها باید رعایت کنند اجرای تمام و کمال پروتکل های بهداشتی می باشد.

او با اشاره به وضعیت کرونا در سطح کشور و استان و رعایت همه جانبه تصمیمات ستاد مقابله با کرونا اعلام کرد: با توجه به تصمیمات ستاد مقابله با کرونا استان هر واحد خبازی که دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نکند از کسر سهمیه 3 تا 5 کیسه آرد در هر روز مواجه خواهد شد.

وی تصریح کرد: بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به همراه بازرسان شبکه بهداشت، غله و اصناف و اتحادیه های خبازی روزانه از واحد های خبازی بازرسی خواهند داشت.

مهندس قوانلو در ادامه اظهار داشت: در شش ماهه نخست سالجاری 17782 مورد بازرسی از واحدهای خبازی سراسر استان و در دفعات مختلف انجام شده که منجر به شناسایی 1567 واحد متخلف خبازی گردیده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با اشاره به تشکیل پرونده هشت میلیارد و هفتصد میلیون ریالی برای این واحدهای متخلف، از ارجاع پرونده های متشکله جهت صدور رای به شعب تعزیرات حکومتی خبر داد.

وی در پایان یاد آور شد: شهروندان مازندرانی در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی اعم از عدم رعایت مسائل بهداشتی در واحدهای صنفی، احتکار، گرانفروشی، عدم صدور فاکتور، تقلب، امتناع از فروش کالا، عدم درج قیمت،... مراتب را به تلفن 124اعلام نمایندلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : کاهش سهمیه آرد در انتظار خبازی های متخلف/کاهش روزانه 3 تا 5 کیسه

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir