امروز سه شنبه 29 مهر 1399 ساعت 03:46:24

دوربین خبر

کد مطلب : 31984 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 مهر 1399 -ساعت : 14:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن
قدردانی فرمانده سپاه کربلا از حضور پر شور مردم در تشییع شهدای خان طومان

قدردانی فرمانده سپاه کربلا از حضور پر شور مردم در تشییع شهدای خان طومان

به گزارش دوربین خبر،

سرهنگ پاسدار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران با صدور پیامی از حضور حماسی و با بصیرت مردم ،شهید پرور و ولایت مدار مازندران در مراسم استقبال، وداع و تشییع پیکرهای پاک و مطهر پنج آلاله خونین کربلای خانطومان تشکر و قدردانی کرد.متن پیام به این شرح است :

بِسم رَبّ الشُهداءِ وَ الصِدیقین

پیکر مطهر و معظم شهیدان هر جا آرام گیرد یاد مبارک و آرامبخش و بهجت انگیز خود را در فضا می پراکند و صفا و معنویت می آفریند . «حضرت امام خامنه ای "مدظله العالی”»

سلام و صلوات بر روح پر فتوح امام راحل بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و سلام و درود خدا بر رهبر حکیم و فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و همچنین درود بر روح پاک و مطهر شهدا بویژه پنج شهید مدافع حرم کربلای خان طومان که امروز با عطرآگین ساختن فضای ایران اسلامی بویژه استان مازندران در آستانه رحلت پیامبر عظیم الشان اسلام و همچنین سالروز شهادت کریم اهل بیت(ع) امام حسن مجتبی(ع) و امام رئوف حضرت علی بن موسی الرضا(ع) ، صفر عاشورایی را برای مردم رقم زدند تا دوباره این سخن امام راحل را که «این محرم و صفر است اسلام را زنده نگه داشته است» در دنیا طنین انداز کنند. شهدایی که با فرماندهی سیدالشهدای محور مقاومت سردار دل ها، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نماد ایستادگی و مقاومت شدند و آوازه، ظلم ستیزی و حق طلبی آنها جوامع بین الملل را پرکرده است و با شجاعت و اتکال به قدرت خداوند،کاخ شیشه ای استکبار جهانی را در هم شکسته و فروپاشی قدرت پوشالی شیطان اکبر را به دنیا نشان دادند.

خداوند عزوجل را شاکریم که در این ایام ،میزبان پنج شهید والامقام و حماسه ساز خان طومان بودیم که با خون خویش به انقلاب ونظام جمهوری اسلامی ایران عزت و اقتدار بخشیدند تا امروزه ایران به عنوان الگوی اقتدار و مقاومت در منطقه غرب آسیا و نیز در دنیا، طلایه دار انقلاب جهانی حضرت صاحب العصر و الزمان (اروحنا له فداء) باشد.

خاضعانه و در کمال ادب و احترام مراتب قدردانی خود را ازخانواده های معظم،نجیب و صبور شهدای عزیز مدافع حرم کربلای خان طومان را اعلام میدارم. خانواده شهدای مدافع حرم با هیچ قشر دیگری قابل مقایسه نیستند چرا که با صبرو گذشت شان مظهر فداکاری و ایثار در پیشبرد اهداف انقلاب شدند.شهدای مدافع حرم گوهر درخشان هستند و خانواده های شهدا گنجینه معرفت که با رفتار،ایمان و صبوری گوهر درخشان را در معرض دید همگان قرار دادند.

همچنین از صدا و سیمای مرکز استان ، رسانه های مازندران و فعالان فضای مجازی که در اطلاع رسانی و انعکاس پرشور واقعه بازگشت پیکرهای مطهر، هنرمندانه ، بصیرت و معرفت شهدایی را در تاریخ ایران اسلامی و دیار علویان ثبت و ضبط کردند و در ایجاد شور و شعور عاشورایی حماسه سازان کربلای خان طومان و احیاء و ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت در بین آحاد مردم جامعه نقش موثر و اثرگذار داشتند، کمال قدردانی و تشکر را دارم.

و در آخر به درگاه حضرت حق، سجده شکر بجا می آورم بخاطر همت والای مردم شریف ، بصیر و شهید پرور مازندران که در همه لحظات و عرصه های انقلاب ، با وجود شرایط و محدودیت های کرونایی با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی ،همگان را مبهوت حضور وصف ناپذیرخود کردند،و با حضور عاشورایی در مراسم های حماسه سازان کربلای خان طومان که امنیت، آرامش و اقتدار را برای ایران اسلامی به ارمغان آورند، بار دیگر با مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای( مدظله العالی) و آرمان های امام و شهدا،تجدید بیعت کرده و میثاق عشق بستند..

حضور بی مانند مردم شهید پرور مازندران در مراسم استقبال، وداع، تشییع و تدفین پیکرهای مدافع حرم کربلای خانطومان بار دیگر پیوند ناگسستنی و ارادت قلبی مردم به شهدای مدافع حرم را نشان داد. این حضور بابصیرت مسلماً اجر و پاداش الهی را برای مردم و خیر و برکات برای استان ولایتمدار مازندران دارد.

بعنوان سرباز اسلام وخدمتگزارکوچک مردم وظیفه خود می‌دانم از حضور حماسی و کم نظیر همه آحاد مردم در مراسم شهدای عزیز قدردانی کنم. ان شاء الله بتوانیم در راه شهدا ثابت قدم بمانیم و ادامه دهنده راه روشن و پرفروغ شهدای عزیز و گرانقدرمان باشیم.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : قدردانی فرمانده سپاه کربلا از حضور پر شور مردم در تشییع شهدای خان طومان

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir