امروز سه شنبه 29 مهر 1399 ساعت 03:55:48

دوربین خبر

کد مطلب : 31988 -تاریخ انتشار : شنبه 26 مهر 1399 -ساعت : 19:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن
گوشی هوشمند برای دانش آموزان محروم تهیه می شود

گوشی هوشمند برای دانش آموزان محروم تهیه می شود

به گزارش دوربین خبر،

‍ جلسه هم اندیشی برای تهیه تبلت و گوشی هوشمند برای دانش آموزان محروم و نیازمند شهرستان نور به ریاست شادمان فرماندار شهرستان نور در محل فرمانداری برگزار شد.

 شادمان در این نشست صمیمی گفت: جامعه ای رشد نخواهد یافت و هیچ سازندگی و توسعه ای ایجاد نخواهد شد مگر به اینکه یک وفاق و همدلی و درک مشترک میان مسئولان و مردم وجود داشته باشد، هر جا مردم کمک کردند و مسئولان با یک برنامه ریزی درست و خالصانه حرکت کردند موفقیت حاصل شد و تغییرات مثبت رخ داد. امروز هم بسیار خرسندم از اینکه با همراهی مردم شریف و مهربان نوری توانستیم در حوزه های مختلف شاهد پیشرفت و کار و سازندگی در شهرستان نور باشیم.

 فرماندار شهرستان نور در ادامه تصریح کرد: با شیوع ویروس کرونا در شهرستان نور، هم مسئولان شهرستانی و هم خیرین نیک اندیش در کنار کادردرمان و مجاهدان سلامت خالصانه تلاش کردند کمک کردند و با ایجاد سازوکارهایی که با حسن نیت و کاملا شفاف بود برخلاف بسیاری از شهرستان های استان توانستیم در حد بضاعت خود، این ویروس را کنترل کنیم و امروز وضعیت ما در مقایسه با دیگر مناطق بهتر و مقبول تر است.

 نماینده عالی دولت در نور افزود: یکی از بهترین اورژانس های سطح استان با مشارکت خیر محترم ساخته و به بهره برداری رسید، ساختمان مرکز دیالیز شهرستان نور که بسیاری از بیماران شهرستان های نوشهر و محمودآباد را هم پوشش خواهد داد با مشارکت یکی دیگر از خیران عزیز در حال ساخت است که به حول و قوه الهی تا دو ماه دیگر به بهره برداری خواهد رسید و پروژه بزرگ بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی شهرستان نور هم که در حال ساخت است.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : گوشی هوشمند برای دانش آموزان محروم تهیه می شود

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir