امروز چهار شنبه 30 مهر 1399 ساعت 10:22:26

دوربین خبر

کد مطلب : 31996 -تاریخ انتشار : یکشنبه 27 مهر 1399 -ساعت : 14:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن

پلمپ بیش از 2 هزار و 500 واحد صنفی متخلف

به گزارش دوربین خبر،از ابتدای شیوع کرونا تاکنون بیش از 2هزار و 500 واحد صنفی پلمپ شد

به گزارش دوربین خبر، حسینقلی قوانلو رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت مازندران با اعلام این خبر گفت:یکی از مواردی که باید همگان در جهت اجرای آن اهتمام ویژه داشته باشیم رعایت پروتکل های می باشد.

او افزود: به همین جهت طرح نظارت بر واحدهای صنفی به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی را از زمان شیوع ویروس کرونا در مازندران اجرا کرده ایم.

 

وی اظهار داشت: در این طرح تا کنون 184280 واحد صنفی مورد بازرسی قرار گرفته که منجر به تذکر 37839 واحد و پلمپ2535 واحد شده است.

مهندس قوانلو با اشاره به اینکه عدم رعایت مسائل بهداشتی از سوی متصدیان واحدهای صنفی به هیچ عنوان پذیرفته نیست،اعلام داشت:با هماهنگی های انجام شده مقرر شد اتحادیه های صنفی نسبت به نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی تحت پوشش خود اقدام و با متخلفین برخورد قانونی داشته باشند.

رییس سازمان صمت مازندران در پایان با تاکید بر اینکه با روسای اتحادیه هایی که نسبت به این امر کوتاهی کنند بر اساس قانون نظام صنفی و همچنین مصوبه ستاد کرونا برخورد قانونی خواهد شد تصریح کرد:شهروندان عزیز مازندرانی در صورت مشاهده هرگونه عدم رعایت مسائل بهداشتی در واحدهای صنفی مراتب را به تلفن 124 اعلام نمایند.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : پلمپ بیش از 2 هزار و 500 واحد صنفی متخلف

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir