امروز شنبه 15 آذر 1399 ساعت 12:07:28

دوربین خبر

کد مطلب : 32049 -تاریخ انتشار : دوشنبه 05 آبان 1399 -ساعت : 10:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مازندران 15 هزار ورزشکار توانخواه دارد

مدیرکل بهزیستی مازندران خبر داد:

مازندران 15 هزار ورزشکار توانخواه دارد

به گزارش دوربین خبر،

آیین تجلیل از قهرمانان و ورزشکاران جامعه هدف بهزیستی استان مازندران برگزار شد

مراسم بزرگداشت روز ملی پارالمپیک با حضور دکتر فرزاد گوهردهی مدیر کل بهزیستی استان مازندران ، محمدرضا ییلاقی ، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان مازندران و جمعی از ورزشکاران و افتخارآفرینان عرصه های ورزشی تحت پوشش بهزیستی استان برگزار شد.
 گوهردهی ضمن گرامیداشت هفته تربیت بدنی با اشاره به محدودیت های ناشی از همه گیری کرونا گفت: متاسفانه موفق نشدیم میزبان جمع بیشتری از ورزشکاران گرانقدر باشیم و به ناچار این مراسم را با محدودیت بیشتری برگزار کردیم .
وی با اشاره به جامعه 15هزار نفری ورزشکاران توانخواه بهزیستی مازندران افزود: در مسابقات پارالمپیک 2016 از میان 111 ورزشکار و مربی 10 نفر از استان مازندران اعزام شدند و سهم قابل توجهی نیز در کسب مدال داشتند که این امر مایه افتخار ورزش استان و بهزیستی مازندران است.
مدیرکل بهزیستی مازندارن به اهمیت ورزش برای درمان محدودیت های جسمی توانخواهان اشاره و اضافه کرد: ورزش وسیله ای برای ارتقا اعتماد به نفس و حل مشکلات اجتماعی، بستر ساز بروز توانمندی های معلولان و بوجود آورنده نشاط اجتماعی است.
دکتر گوهردهی، دستیابی به اعتلای ورزش و توسعه فرصت ها برای معلولان را از اهداف مهم سازمان بهزیستی بیان کرد و گفت: نمایش اراده و اعتماد به نفس توانخواهان و شناسایی استعدادهای موجود و آموزش در حوزه ورزش از جمله اهداف مهم سازمان بهزیستی در مسیر توانمند سازی افراد دارای معلولیت است.
مدیرکل بهزیستی مازندران خواستار برنامه ریزی منسجم برای بهره گیری از توانمندی های معلولان در سطح ورزش قهرمانی شد.
شایان ذکر است در این مراسم از قهرمانان ورزشی تحت پوشش بهزیستی استان مازندران با اهدای لوح ، قدردانی بعمل آمدلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : مازندران 15 هزار ورزشکار توانخواه دارد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir