امروز شنبه 15 آذر 1399 ساعت 11:42:27

دوربین خبر

کد مطلب : 32051 -تاریخ انتشار : دوشنبه 05 آبان 1399 -ساعت : 11:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن
محدودیت کرونایی تا آخر هفته در مازندران ادامه دارد

دوربین خبر گزارش می دهد...

محدودیت کرونایی تا آخر هفته در مازندران ادامه دارد

به گزارش دوربین خبر،

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران می گوید:مازندران در کنار ۲۶ استان دیگر همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد و این هفته با ۱۳ محدودیت کرونایی مواجه شده است تا از میزان انتقال و شیوع ویروس کرونا کاسته شود.

این محدودیت‌ها به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران یک هفته‌ای است و اگر لازم باشد مدت این محدودیت‌ها تمدید خواهد شد.

سید عباس موسوی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این زمینه اظهار کرد: «اعمال محدودیتهای ابلاغی مختص شهرستان‌های قرمز است و مدت زمان اجرای آن فعلا تا پایان هفته می‌باشد.»
وی افزود: تمدید محدودیت‌ها منوط به ادامه وضعیت قرمز و درخواست مجوز مجدد خواهد بود.
دکتر موسوی با اعلام اینکه مصادیق مشمول محدودیت «مراکز آموزشی شامل دانشگاه‌ها، مدارس، مدارس شبانه‌روزی، حوزه‌های علمیه، آموزشگاه‌های فنی‌‌وحرفه‌ای، زبانسراها و سایر آموزشگاه‌ها و کتابخانه‌ها » نی باشند ، ادامه داد: تعطیلی استخرهای سرپوشیده و مراکز آبی، سینما، تئاتر و مراکز مشابه، موزه و باغ‌موزه‌ها، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی، کافه، قهوه‌خانه و چایخانه‌ها، مساجد و مصلی‌ها نیز پنج محدودیت دیگر اعمال شده برای مشاغل می باشند.
طبق اعلام رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران باغ‌وحش و شهربازی‌ها، باشگاه‌های بدنسازی، باشگاه‌های ورزشی ورزش‌های پر برخورد از جمله کشتی، کاراته، جودو و موارد مشابه از دیگر اماکن و مشاغلی هستند که تا پایان هفته اجازه فعالیت ندارند.
دکتر موسوی با تأکید بر این که برگزاری هرگونه مراسم اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و همایش‌ها نیز ممنوع است، با اشاره به این که وضعیت بیماری کرونا در سطح استان در روز‌های اخیر روند افزایشی پیدا کرده است، گفت: «تنها راه کنترل این وضعیت، افزایش رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، استفاده بیشتر از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی توسط همه افراد جامعه است.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : محدودیت کرونایی تا آخر هفته در مازندران ادامه دارد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir