امروز شنبه 09 مهر 1401 ساعت 14:58:53

دوربین خبر

کد مطلب : 32095 -تاریخ انتشار : یکشنبه 11 آبان 1399 -ساعت : 17:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ثبت نام 10 هزار و 400 مازنی در طرح اقدام ملی مسکن

ثبت نام 10 هزار و 400 مازنی در طرح اقدام ملی مسکن

به گزارش دوربین خبر،

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران گفت: ۱۰هزار و ۴۰۰ مازندرانی برای طرح اقدام ملی مسکن ثبت‌نام کردند.

مهدی رازجویان در جلسه سرمایه‌گذاری حوزه مسکن استان مازندران با تاکید بر اینکه تا به این لحظه زمین ساخت ۲هزار و ۸۰۰ واحد طرح اقدام ملی مسکن در مازندران تامین شده است، افزود: عملیاتی‌کردن طرح اقدام ملی مسکن نیاز به همکاری تمام دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌رسان دارد.

وی با بیان اینکه افزایش تولید و عرضه مسکن هدف دولت است، افزود: اتمام پروژه مسکن مهر و تسریع در پروژه اقدام ملی مسکن اولویت استان است.

معاون استاندار مازندران با اشاره به برنامه‌ دولت برای ساخت ۲هزار واحد مسکن محرومین در مازندران، افزود: شهرداری‌ها صدور پروانه ساخت پروژه‌های حوزه مسکن را تسریع بخشند.

رازجویان با بیان اینکه طبق توافق وزارت راه و شهرسازی با وزارتخانه‌های دیگر، زمین‌های پروژه طرح اقدام ملی مسکن شناسایی شده است، افزود: عدم تامین زمین نمی‌تواند بهانه تاخیر در اجرای این طرح باشد.


وی با بیان اینکه اشتباهات پروژه مسکن مهر نباید در طرح اقدام ملی مسکن تکرار شود، افزود: اکثر افرادی که در طرح اقدام ملی مسکن ثبت‌نام کردند جز قشر متوسط و ضعیف جامعه هستند لذا تاخیر در اجرای این طرح باعث زیان به این افراد و بیت‌المال می‌شود.


رازجویان تصریح کرد: تسریع در عملیاتی‌کردن پروژه اقدام ملی مسکن نیاز به همکاری تمام دستگاه‌های خدمات رسان دارد و کم‌کاری در این موضوع مهم پذیرفتنی نخواهد بود.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : ثبت نام 10 هزار و 400 مازنی در طرح اقدام ملی مسکن

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir