امروز شنبه 09 مهر 1401 ساعت 14:24:23

دوربین خبر

کد مطلب : 32103 -تاریخ انتشار : دوشنبه 12 آبان 1399 -ساعت : 10:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اختصاص 2 هزار و 500 تن روغن خوراکی به مازندران

اختصاص 2 هزار و 500 تن روغن خوراکی به مازندران

مدیر کل صمت مازندران گفت:2500 تن روغن خوراکی مصرفی خانوار به استان مازندران اختصاص یافته است.

به گزارش دوربین خبر،مهندس حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اعلام این مطلب گفت: از 2500 تن روغن خوراکی اختصاص داده به مازندران میزان 500 تن در دو سه روز گذشته در سراسر استان توزیع و مابقی نیز در هفته جاری توزیع خواهد شد.


او با اشاره به اینکه هم اکنون روغن خوراکی در تمامی فروشگا ههای زنجیرهای سراسر استان وجود دارد از اختصاص 1000 تن روغن مخصوص استفاده در صنف و صنعت به مازندران خبر داد.


وی تصریح کرد: هم اکنون در سطح استان هیچ کمبودی در تامین کالاهای اساسی و مصرف خانوار وجود ندارد.


مهندس قوانلو در ادامه اظهار داشت: 600 تن مرغ منجمد نیز جهت توزیع در سطح فروشگاههای منتخب به استان مازندران اختصاص یافته که تاکنون 340 تن توزیع و مابقی سهمیه در حال توزیع می باشد.


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اعلام اینکه در خواست سهمیه جدید مرغ منجمد برای استان داشته ایم یادآور شد: به مردم عزیز استان مازندران اطمینان می دهیم کالاهای اساسی به میزان بیشتر از نیاز هم اکنون در انبارها موجود است و جای هیچ گونه نگرانی نمی باشد.


وی در پایان از عموم شهروندان استان در خواست کرد در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی اعم از گرانفروشی عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور ، احتکار... مراتب را به تلفن 124 اعلام نمایندلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : اختصاص 2 هزار و 500 تن روغن خوراکی به مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir