امروز چهار شنبه 25 فروردین 1400 ساعت 18:15:52

دوربین خبر

کد مطلب : 32108 -تاریخ انتشار : دوشنبه 12 آبان 1399 -ساعت : 17:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بیانیه مجمع نمایندگان مازندران در 13 آبان

بیانیه مجمع نمایندگان مازندران در 13 آبان

به گزارش دوربین خبر،

بیانیه مجمع نمایندگان استان مازندران در پی فرارسیدن یوم الله ١٣ آبان
مجمع نمایندگان استان مازندران در پی فرارسیدن یوم الله ١٣ آبان بیانیه ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

۱۳آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار و فتح لانه جاسوسی آمریکای جنایتکار در ایران اسلامی بدست دانشجویان پیرو خط امام راحل (ره)، نمادبرتری اراده های ایمانی در دفع توطئه های شیطانی است.

این روز بزرگ و بیادماندنی که در روزشمار تحولات تاریخی کشورمان نقش ماندگار بخودگرفت، در زمره درخشان ترین برهه انقلاب شکوهمند ملت مقاوم و همیشه در صحنه ایران قرار دارد که عرصه رویدادهای مهم کشورمان را به نفع جریان انقلاب تغییر داد.

دانشجویان فهیم و انقلابی کشور با حماسه شگرف خوددر فتح جاسوسخانه استکباری ، پایه های کاخ سفید را به لرزه درآورده و نشان دادندبخوبی درسهای مکتب امام روح الله (ره) را فراگرفته و با پیاده سازی مناسب آن در میدان عمل ، جوهره اراده ایمانی و معنویت ذاتی و حقیقی عاشقان بنیانگذار انقلاب اسلامی را به تصویر کشیدند.

امروز باگذشت چهل سال از فتح لانه جاسوسی آمریکای جنایتکار درپایتخت ام القرای جهان اسلام و تشدید تحریمهای ظالمانه علیه مردم مومن و خداجوی ایران اسلامی، دسائس بیشمار سردمداران پلید کاخ سفیدضد انقلاب تابناک امام راحل عظیم الشان(ره) بیش از هر زمان دیگری آشکار شد وبی گمان قطع رابطه دولت استعماری آمریکابا ملت بصیر و باغیرت کشورمان موهبت الهی دانسته می شود.

مجمع نمایندگان مردم شریف مازندران در مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت این روز تاریخی و سرنوشت ساز و یاد و خاطره شهدای دانش آموز و دانشجویان خط امام و رهبری که حماسه های مانایی را در عرصه ستیز با تفکر غرب گرایانه خلق کرده اند، تداوم نقش آفرینی دانش آموزان و دانشجویان فهیم و آحاد مردم غیرتمندو با بصیرت ایران عزیزرا در پاسداری از تاج مرصع عزت و سربلندی انقلاب اسلامی درپرتو رهبریهای داهیانه امام المسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه ای ( مدظله العالی) مسئلت می نماید.

ان تنصروالله ینصرکم ویثبت اقدامکم

دبیرخانه مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامیلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : بیانیه مجمع نمایندگان مازندران در 13 آبان

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir