امروز شنبه 09 مهر 1401 ساعت 15:55:14

دوربین خبر

کد مطلب : 32112 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 14 آبان 1399 -ساعت : 16:56

چاپ به اشتراگ گذاشتن
سالن های ورزشی نیمه تمام تکمیل شود

رئیس فدراسیون کشتی ایران:

سالن های ورزشی نیمه تمام تکمیل شود

به گزارش دوربین خبر،

‍ علیرضا دبیر در جلسه مشترک استاندار و فرمانداران مازندران حضور یافت.

رئیس فدراسیون کشتی  در این نشست گفت: باید از افول کشتی ورزش اول کشور و مازندران جلوگیری کنیم. اگر‌ همه دست در دست هم ندهند نمی‌توانیم کشتی را نجات دهیم.

وی گفت: مازندران جزء استان هایی است که باید برای کشتی آن بیشتر تلاش کرد. در وهله اول مازندران نیازمند یک حامی مالی است.

رئیس فدراسیون کشتی تصریح کرد: سالن های نیمه تمام را باید تکمیل کرد و  به دهیاری های بدهند تا ورزش کشتی را در روستاها احیا کنند.
وی ادامه داد: صحبت برای کشتی در این جلسه مهم قابل تقدیر است. استاندار مازندران یک مسول کشتی دوست است که یک ظرفیت برای ورزش اول کشور محسوب می شود.
دبیر تصریح کرد: همه فوتبال را دوست داریم اما نباید کل بودجه ورزش را فقط برای فوتبال هزینه کرد و رشته های دیگر محروم بمانند.

حسین‌زادگان هم گفت: در تمام جلسات با کشورهای حاشیه خزر که ارتباط داریم یک بند ورزشی وجود دارد که می توان در این حوزه از این ظرفیت استفاده کرد و می توان در حوزه آموزش مراودات ورزشی خوبی برقرار کرد.
وی تصریح کرد: کرونا اجازه فعالیت های ورزشی را نمی دهد تا بتوانیم رقابت های خوبی را برگزار کنیم.
استاندار مازندران گفت: تمام فضاهای دولتی ورزشی  باید احصاء شود تا در اختیار ورزش قرار بگیرد و هر کدام که امکان را داشت برای کشتی راه‌اندازی شود.
وی اظهار داشت: اگر کشتی مازندران در کشور جایگاه ویژه ای دارد باید در هیئت رئیسه فدراسیون کشتی یک عضو داشته باشد، سالها در فدراسیون به کشتی این استان کم توجهی شده است. توقع داریم به مربیان سازنده این استان توجه ویژه شود و در کادر فنی تیم‌های ملی رده‌های مختلف حضور داشته باشند.
استاندار مازندران در پایان خاطرانشان کرد: فرمانداران در انتظار برنامه عملیاتی فدراسیون کشتی هستند تا از ورزش کشتی حمایت کنند.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : سالن های ورزشی نیمه تمام تکمیل شود

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir